Audio-Technica ATR1500X Vokální dynamický mikrofon
4/5
Kód produktu: 813586
Jako nové
4/5
Kód produktu: 813586
Jako nové
Skladem 1 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Vokální dynamický mikrofon Audio-Technica ATR1500X Vokální dynamický mikrofon (Jako nové)
Kup teď, plať na třetiny!
Technické specifikace:
  • Typ: Dynamický
  • Směrová charakteristika: Jednosměrná
  • Frekvenční odezva: 60 - 15 000 Hz
  • Citlivost otevřených okruhů: -57 dB
  • Impedance: 500 ohmů
  • Hmotnost: 284 g bez kabelu
  • Kabel: Odnímatelný, vyměnitelný 5 m (16,5 ') kabel
  • Příslušenství : Nastavitelná svorka stojanu, měkké ochranné pouzdro
"
Směrová charakteristika
Směrová charakteristika: Směrová
Určení
Funkce
Směrová charakteristika
Směrová
Vlastnosti
Impedance
500 Ohm