Vyber si zemi pro doručení zásilky

Kontakt

Než nás budeš kontaktovat, navštiv stránku Často kladené dotazy. Najdeš tam užitečné informace o objednávkách, doručování, reklamacích, vrácení zboží a dalších důležitých tématech. Svůj požadavek tak možná vyřešíš hned – bez čekání na spojení či odpověď.

FAQ – Často kladené dotazy 
Eshop a zákaznická podpora

Pokud máš nějakou otázku, klidně se zeptej. Ale dříve než nás budeš kontaktovat, přesvědč se, zda svou odpověď nenajdeš v často kladených otázkách.

Informace ohledně produktů nebo objednávek

Chat na našich webových stránkách, e-mail, telefon nebo Facebook – toto jsou kanály, jejichž prostřednictvím se ti na zákaznické podpoře bude věnovat tým šikovných a ochotných lidí, kteří ti rádi pomohou s výběrem toho správného produktu pro tebe nebo tvého známého, nasměrují tě v případě problému s objednávkou nebo s platbou.

Fundované odpovědi na technické otázky k produktům dostaneš od profíků z daného odvětví. Těšíme se na tvé otázky!

Pracovní doba (mimo svátky): Po - Pá 8:30 - 19:00 | So - Ne 10:30 - 18:00

Pochvaly a stížnosti

Jsi nadmíru spokojen s vyřízením objednávky nebo jsi dostal k objednávce nečekaně dárek? Nebo se stalo něco, co zapříčinilo tvou nespokojenost?

Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě, tak nám nech zpětnou vazbu. Pochvaly nás potěší a konstruktivní kritika nás posouvá dál!

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace

Má produkt, který sis objednal, funkční poruchu nebo je porouchaný? Poslali jsme ti nesprávný produkt, přišla ti zásilka nekompletní nebo ti zásilka nebyla vůbec doručena? V tom případě je nutné to neprodleně nahlásit prostřednictvím našeho reklamačního formuláře. Naši kolegové na reklamačním oddělení udělají vše pro to, aby byla tato situace vyřešena ke tvé spokojenosti!

Pracovní doba (mimo svátky):   Po - Pá 9:00 - 16:30  

Vrácení zboží (odstoupení od smlouvy)

Nevyhovuje ti zakoupené zboží? Od smlouvy můžeš odstoupit do 14 dnů. Tato lhůta začíná plynout od momentu, kdy převezmeš zboží ty osobně, nebo tebou určená osoba. Právo na odstoupení od smlouvy se vztahuje pouze na nákupy realizovány v eshopu Muziker, a.s. a nevztahuje se na nákupy v síti našich kamenných prodejen. V případě, že jsi členem Muziker klubu, máš nárok na prodlouženou lhůtu na odstoupení, tedy 30 dní od převzetí zboží. Pokud nakupuješ jako firma, odstoupit od smlouvy můžeš také do 14 dnů od převzetí zboží.

Pracovní doba (mimo svátky):   Po - Pá 9:00 - 16:30  

Prodejny

Kytary, bicí, bundy, vesla, LP desky a mnoho dalšího. Všechny tyto věci si můžeš fyzicky vyzkoušet a zakoupit v našich prodejnách. Náš vyškolený personál ti určitě skvěle poradí a správně tě nasměruje tak, abys byl s koupí na 100 % spokojen. Naše prodejny slouží také jako výdejní místa pro tvou objednávku z eshopu. Tak neváhej a navštiv nás!

Zobrazit prodejny
Business

V Muzikeru nabízíme stovky tisíc produktů a tisíce různých značek. Ale náš sklad je dostatečně velký na to, aby se tam vešly i další nové výrobky, které udělají lidem radost. Pokud jste výrobce nebo distributor produktů pro aktivní volný čas a chcete svůj sortiment nabízet i zákazníkům Muzikeru, můžete nám napsat na tuto adresu.

Marketing

Do každé krabice, kterou odešleme z našeho skladu, a ke každému nákupu na prodejně chceme přibalit i dobrý pocit. Náš marketingový tým je zde právě proto, aby měli zákazníci jistotu, že Muziker byl správná volba. Každý náš klient je jedinečný, a proto se snažíme vytvářet atmosféru, ve které se všichni budou cítit příjemně. Komunikujeme obrazem, textem, videem a vtipem to, co chceme říci. Vytváříme komunitu zákazníků, pro které je Muziker oblíbená značka, a obchod, kam je radost se znovu vrátit.

People and Culture

Jak již z názvu vyplývá, naše oddělení se věnuje lidem a firemní kultuře. Každou firmu tvoří v první řadě lidé, a proto víme, že právě ti, kteří jsou spokojeni a motivováni, pohánějí nejen sami sebe vpřed, ale také celý Muziker. My jsme tady proto, abychom je poslouchali, poradili jim nebo je navedli na správnou cestu. Nejsme to tradiční HR, jaké znáte z většiny firem, které se věnuje nutnému administrativnímu minimu, tedy zejména mzdám, smlouvám nebo hledání lidí. Naopak, jsme oddělení, které doprovází každého kolegu během jeho "životní" cesty v Muzikeru. Naší misí je podílet se na spoluvytváření prostředí, ve kterém budou naši zaměstnanci šťastní a budou mít příležitosti k osobnímu a kariérnímu růstu – proto je pro nás velmi důležité téma vzdělávání, wellbeingu a leadershipu. K naší práci patří i výběr našich budoucích kolegů, takže pokud máš zájem u nás pracovat, rádi se s tebou setkáme a pomůžeme ti!