roland competition
Roland TD-1DMK

Roland TD-1DMK

DÁREK POUZDRO SB-B10

Kup si Roland TD-1DMK a získej praktický, robustní obal pro 12 párů paliček v hodnotě 480 Kč.

Roland TD-17

Roland série TD-17

DÁREK POUZDRO SB-G10

Kup produkt ze série Roland TD-17 a získej luxusní obal pro 12 párů paliček v hodnotě 1 190 Kč.

Roland TR-08

Hraj o Roland TR-08 Rhythm Composer

Kup Roland V-Drums ze série TD-17, TD-25, nebo TD-50 do 31. 3. 2019 a hraj o moderní verzi nejslavnějšího drum machine všech dob TR-08 Rhythm Composer.


Roland V-Drums TD-1DMK

Zde začíná tvá dráha bubeníka

drum set
Pokud jsi vždy snil o hraní na bicí, Roland TD-1DMK je ideální nástroj, který ti pomůže rozvíjet tvůj talent. Tento kompaktní set ti poskytne plnohodnotný zážitek z bubnování. Díky patentovaným dvojitým padům značky Roland dosáhneš pocitu a zvuku jako při hraní na akustické bicí, ale bez hluku.
Můžeš na ně hrát se sluchátky, abys nerušil rodinu nebo sousedy, což oceníš i při tréninku v nočních hodinách. Díky zabudované tréninkové funkcionalitě a možnosti připojit se k softwaru Melodics budeš překvapen, jak rychle se zlepšíš.

Kup Roland TD-1DMK a získej praktický, robustní obal pro 12 párů paliček v hodnotě 480 Kč

Kup Roland TD-1DMK

Roland V-Drums série TD-17

Staň se lepším bubeníkem rychleji

Pokud to s bubnováním myslíš vážně, potřebuješ soupravu, která odpovídá tvým ambicím. Série V-Drums TD-17 ti umožní zlepšovat techniku díky tréninkové funkcionalitě, která tě posouvá vpřed. Kombinace zvukového enginu TD-50 s nově vyvinutými pady vede k cenově dostupné elektronické soupravě bubnů, která je neuvěřitelně blízko hraní na akustické bubny.
Přesně odráží fyzický pohyb, koordinaci držení a ovládání rukou a nohou, kterou potřebuje zvládat každý bubeník. Množství vestavěných tréninkových funkcí bude sledovat tvou techniku, změří tvůj pokrok a zvýší motivaci. Stát se lepším bubeníkem je tvrdá práce, ale TD-17 ti pomůže ji zvládnout.
drum set

Kup produkt ze série Roland TD-17 a získej luxusní obal pro 12 párů paliček v hodnotě 1 190 Kč

Vyber si ze série TD-17

Soutěž


Hraj o TR-08 Rhythm Composer

roland tr-08
Roland V-Drums jsou nejoblíbenější elektronické bicí díky své vysoké kvalitě, skvělému zvuku a realistickému pocitu při hraní. Nyní máš šanci k nim vyhrát TR-08, moderní verzi nejslavnějšího drum machine všech dob.
Jak na to?

Kup si Roland V-Drums ze série TD-17, TD-25, nebo TD-50 v Muzikeru do 31. 3. 2019.

Při vyplňování tvé online objednávky zadej kód soutěže "roland" do pole "Poznámka".

Počkej na vyhlášení výsledků soutěže.

Vítěze kontaktujeme mailem do 3 dnů od ukončení soutěže.

Kup V-Drums a hrej
roland tr-08

Roland TR-08 Rhythm Composer – další generace legendy

TR-08 je podrobná a věrná replika legendárního TR-808. Známe ho jako nejslavnější a nejvlivnější drum machine všech dob. I po monumentálním posunu v zvuku hudby má "808" stále velký vliv a definuje celé žánry. Těší se oblibě hudebníků a producentů na celém světě. Patří mezi nejrespektovanější a nejvyhledávanější hudební nástroje v historii. TR-08 přináší s úžasnou přesností vzhled, zvuk a charakter původního TR-808 do malého formátu Roland Boutique. Je spojením citu pro detail, respektu k historii s moderní praktičnosti a spolehlivosti.
Pravidla a podmínky soutěže
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 2
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate