Revoltage Pulse 300 Column Sloupový PA systém
4,5/5
Kód produktu: 813646
Jako nové
4,5/5
Kód produktu: 813646
Jako nové
Skladem 1 ks
Tento produkt momentálně nelze doručit do tvé země.
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Sloupový PA systém Revoltage Pulse 300 Column Sloupový PA systém (Jako nové)
Srdcem systému je 8palcový woofer spárovaný s 2,5palcovým High Compression Driverem, který dodává až 500 W špičkového výkonu (300 W RMS) v rozsahu od hluboce znějících 20 Hz až po křišťálově čistých 19 kHz. Při maximálním SPL 118 dB naplní jakýkoliv prostor bez námahy.
Připojení je snadné. Streamujte bezdrátově přes Bluetooth 5.0 z telefonu nebo tabletu, zapojte mikrofon nebo kytaru přes XLR/6,3 mm combo vstupy, připojte externí zdroj přes RCA nebo 3,5 mm AUX, nebo přes XLR mix výstup propojte další reproduktory PA systému. Máte dva kusy PULSE300C? Jediným stisknutím tlačítka TWS je propojíte do plnohodnotného stereo systému.
Pět vestavěných DSP předvoleb — Main, Hi-Fi, Monitor, DJ a Speech — vám umožní nastavit správný zvuk pro každou situaci během vteřiny. Samostatné ovládání výšek, basů a hlasitosti kanálů poskytuje jemné doladění, které potřebujete, a univerzální napájení 100–240 V vás pokryje kdekoliv na světě.
Přehled vlastností:
Výkon 500 W špičkový / 300 W RMS — pro střední a velké prostory
Bluetooth 5.0 streaming — bezdrátově až na 10 metrů
TWS Stereo Link — propojte dva kusy pro plnohodnotné stereo
5 DSP předvoleb — Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x XLR/6,3 mm combo vstupy — mikrofon, kytara nebo linka
RCA + 3,5 mm AUX vstupy — pro externí audio zdroje
XLR mix výstup — pro propojení s dalšími reproduktory nebo PA
8" woofer + 2,5" High Compression Driver tweeter
Frekvenční odezva: 20 Hz – 19 kHz | Max. SPL: 118 dB | Impedance: 4 Ohm
Rozměry: 435 x 290 x 625 mm | Hmotnost: 16,45 kg
Univerzální napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Funkce
Repro
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Ano
Mikrofon
Ne
WiFi
Ne
Digitální signálový procesor DSP
Ano
EQ
2 Bands
Vlastnosti
Frekvenční rozsah
60 Hz - 18 kHz
Výkon
1000 W
Barva
Černá
Basový reproduktor
8"
Výškový reproduktor
2,5" (1 )
Displej
Materiál
Materiál ozvučnice
Plast
Vstupy a výstupy
Vstupy
Jack 3,5 mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Výstupy
XLR
Mikrofonní vstup
Ano (2)
USB
AUX IN
Akustika
Výkon RMS
300 W
Výkon RMS (Watt)
300
Maximální akustický tlak (SPL)
118 dB
Napájení
Provoz na baterie
Napájení
100 - 240V