Revoltage Core 200 Column Sloupový PA systém
4,5/5
Kód produktu: 813648
Jako nové
4,5/5
Kód produktu: 813648
Jako nové
Skladem 1 ks
Tento produkt momentálně nelze doručit do tvé země.
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Sloupový PA systém Revoltage Core 200 Column Sloupový PA systém (Jako nové)
Vestavěný mediální přehrávač zvládá přehrávání z USB, SD karty i přes Bluetooth, takže hudbu na pozadí pustíte přímo bez externího zdroje. Dva XLR/6,35 mm combo vstupy pro mikrofon nebo linku s nastavitelným echo efektem umožňují zpěv nebo řeč, zatímco stereo 3,5 mm vstup slouží pro telefon nebo notebook. XLR linkový výstup umožňuje napájení druhého systému nebo nahrávacího pultu.
Přehled vlastností:
Kompletní sloupcový PA systém — subwoofer + sloupcový repro + 2x distanční modul
8" subwoofer se sloupcovým repro 4x 2,5" tweeter
Modulární plug-in design — 3 konfigurace výšky sestavy
Vestavěný mediální přehrávač — USB, SD karta a Bluetooth
2x mic/linka vstupy — XLR/6,35 mm combo s nastavitelným echo efektem
1x stereo linkový vstup — 3,5 mm jack pro externí zdroj
1x linkový výstup — XLR panel, 3-pin
TWS Stereo Link — propojení dvou jednotek pro pravé stereo
Ovládání hlavní hlasitosti, basu a úrovně vstupu
Funkce standby — automatické vypnutí po 30 minutách ticha
Vestavěný limiter — ochrana před přetížením
Funkce
Repro
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Ano
Mikrofon
Ne
WiFi
Ne
Digitální signálový procesor DSP
EQ
2 Bands
Vlastnosti
Frekvenční rozsah
60 Hz - 18 kHz
Výkon
500 W
Barva
Černá
Basový reproduktor
8"
Výškový reproduktor
2,5" (1 )
Dělící frekvence (kHz)
0,35
Dělící frekvence
350 Hz
Displej
Ano
Materiál
Materiál ozvučnice
Plast
Vstupy a výstupy
Vstupy
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5 mm TRS, XLR (2 x)
Výstupy
XLR
Mikrofonní vstup
Ano (2)
USB
AUX IN
Vstup na SD
Akustika
Výkon RMS
200 W
Výkon RMS (Watt)
200
Maximální akustický tlak (SPL)
116 dB
Napájení
Provoz na baterie
Napájení
100 - 240V