Behringer PMP2000D Power mixpult
4,9/5
Kód produktu: 813683
Pouze rozbaleno
4,9/5
Kód produktu: 813683
Pouze rozbaleno
S původním balením
Poškozený obal
Skladem 1 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Power mixpult Behringer PMP2000D Power mixpult (Pouze rozbaleno)
Powermix s výkonem 2000W a 14 kanálovým mixem s multiefektovým procesorem od Klark Teknik a možností bezdrátového ovládání. Tento ultrakompaktní powermix je osazen stereo zesilovačem o výkonu 2x 2000W. Zesilovač třídy D vyniká nejen výkonem, ale i spolehlivostí a nízkou hmotností. Mix nabízí práci s 14 kanály a je osazen 9 "Invisible" IMP...
S původním balením
Poškozený obal
Powermix s výkonem 2000W a 14 kanálovým mixem s multiefektovým procesorem od Klark Teknik a možností bezdrátového ovládání. Tento ultrakompaktní powermix je osazen stereo zesilovačem o výkonu 2x 2000W. Zesilovač třídy D vyniká nejen výkonem, ale i spolehlivostí a nízkou hmotností. Mix nabízí práci s 14 kanály a je osazen 9 "Invisible" IMP mikrofonními předzesilovači s možností 48V phantom napájení. O efekty se stará výkonný multiefektový procesor s 25 presety značky Klar Technik, takže se můžete spolehnout na prvotřídní zvukovou kvalitu. Samozřejmostí je i kompatibilita s Behringer digital wireless systémem, který umožňuje bezdrátové ovládání mixu na dálku (systém však není součástí balení a je třeba jej dokoupit). 14 kanálů nabízí rozhraní pro 6 mono a 4 stereo připojení. Každý kanál má k dispozici 3 pásmový EQ, spínač Pad a LED ukazatele probuzení. Koncový stupeň zesilovače je osazen výkonným 9 pásmovým EQ pro detailní nastavení zvuku. Barevné provedení: Black.
Funkce
Počet kanálů
14
Vlastnosti
Výkon
1000 W (2 x)
Výkon (Watt)
2000
Vstupy a výstupy
AUX IN
Ano
Mikrofonní vstup
Ano
Balení
Balení obsahuje
Napájecí kabel, Manuál
Napájení
Napájení
240V