Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Tesla Smart Switch ZigBee

Pomocí Tesla Smart Switch ZigBee můžete jednoduše nastavit plán zapínání a vypínání světel ve vaší domácnosti. Nebo ho připojte například k pohybovému senzoru a když vyjedete ze dveří, automaticky za vás zhasne světla.Bezdrátová technologie ZigBee...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: TSL-SWI-ZIGBEE1 | ID: 1015141

Tesla Smart Switch ZigBee

Pomocí Tesla Smart Switch ZigBee můžete jednoduše nastavit plán zapínání a vypínání světel ve vaší domácnosti. Nebo ho připojte například k pohybovému senzoru a když vyjedete ze dveří, automaticky za vás zhasne světla.
Bezdrátová technologie ZigBee funguje podobně jako Wi-Fi. I když k ZigBee připojíte několik smart asistentů, signál je stabilní a připojení se nepřeruší. Tesla Smart Switch ZigBee je také zesilovač signálu, takže můžete prodloužit dosah vaší sítě. Spolu s přístupovou branou Tesla Smart ZigBee Hub zajišťuje silný signál v celé vaší domácnosti.
Kromě přepínače můžete přes ZigBee ovládat a připojovat všechna svá připojená inteligentní zařízení. Aplikace Tesla Smart je způsob, jak to udělat. Je k dispozici zdarma v anglickém jazyce pro iOS i Android. Přepínač je kompatibilní také s Google Assistant a Amazon Alexa.
Vybrat si můžete ze standardní jednotlačítkové verze nebo dvoutlačítkového Tesla Smart Switch Dual ZigBee, ke kterému připojíte dva okruhy světel, které pak samostatně ovládáte.
Snadno použitelná aplikace Tesla Smart byla pečlivě navržena tak, abyste mohli efektivně ovládat všechna chytrá zařízení ve vaší domácnosti ihned po jejím otevření.

Pro zajištění plné funkčnosti produktu doporučujeme propojení s centrální jednotkou Tesla Smart ZigBee Hub.

Parametry a specifikace

Určení

Kompatibilní s

Použití

Vhodné pro


Funkce

Konektivita

Jazyk

Český jazyk, Anglický jazyk, Německý jazyk, Polský jazyk, Španělský jazyk


Vlastnosti

Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství