Eminence BETA-12A-2 PA reproduktor
5/5
Kód produktu: 813727
Jako nové
Akce
5/5
Kód produktu: 813727
- 10 %
Jako nové
Skladem 1 ks
Tento produkt momentálně nelze doručit do tvé země.
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
PA reproduktor Eminence BETA-12A-2 PA reproduktor (Jako nové)
- 10 %
12" středobasový reproduktor je dokonalým řešením, aby vaše PA zvukové zařízení znělo co nejlépe. Tento 250 W, 8 Ohm reproduktor je zkonstruován tak, aby nezklamal. Každý reproduktor American Standard Series má skálopevné lisované ocelové šasi Eminence pro výjimečnou odolnost. Takže pokud potřebujete spolehlivý náhradní reproduktor s výjimečnou...
12" středobasový reproduktor je dokonalým řešením, aby vaše PA zvukové zařízení znělo co nejlépe. Tento 250 W, 8 Ohm reproduktor je zkonstruován tak, aby nezklamal. Každý reproduktor American Standard Series má skálopevné lisované ocelové šasi Eminence pro výjimečnou odolnost. Takže pokud potřebujete spolehlivý náhradní reproduktor s výjimečnou kvalitou zvuku, nehledejte nic jiného než reproduktor Eminence Beta-12A American Standard Series.
Určení
Typ magnetu
Ferrite
Vlastnosti
Impedance
8 Ohm
Výkon (Watt)
250
Výkon
250 W
Frekvenční rozsah
43 Hz - 3,8 kHz
Barva
Černá
Akustika
Citlivost (dB)
98
Citlivost
98 dB
Rozměry a hmotnost
Průměr
12"