Vyber si zemi pro doručení zásilky

BOOM Library Seasons of Earth Euro Spring Surround (Digitální produkt)

Knihovna byla zaznamenána ve 3D pomocí zařízení Schoeps ORTF, čímž se posluchači vydali na cestu přes mizející venkovské země Evropy v plném 360° zvuku. Posluchači, kteří zavřou oči, mohou cítit chladný severský vánek na svých tvářích nebo svěží...
Ihned ke stažení
8 851 Kč
Odesíláme elektronicky
Zvuková knihovna pro sampler BOOM Library Seasons of Earth Euro Spring Surround (Digitální produkt)

BOOM Library Seasons of Earth Euro Spring Surround (Digitální produkt)

8 851 Kč

Kód produktu: 1178-2574 | ID: 1114060

BOOM Library Seasons of Earth Euro Spring Surround (Digitální produkt)

Knihovna byla zaznamenána ve 3D pomocí zařízení Schoeps ORTF, čímž se posluchači vydali na cestu přes mizející venkovské země Evropy v plném 360° zvuku. Posluchači, kteří zavřou oči, mohou cítit chladný severský vánek na svých tvářích nebo svěží ranní vůni německého lesa. Přeneste své publikum s polními cvrčky z Černého lesa, které zpívají jen na jaře, nebo mokřinami Švédska, které překypují novým životem stěhovavých ptáků, kteří se pohybují napříč kontinenty a rozmnožují se na severu. Dejte své práci nádech smyslné reality.

Přestože tato knihovna zachycuje několik osídlených zemí a usedlostí, které charakterizují moderní Evropu, s velmi občasným blečením ovcí (označené), snaží se zachytit zcela izolované a jedinečné přírodní prostředí, aby odráželo stav evropské přírody na jaře.

Stereo verze se stejným zvukovým obsahem a zvukovými formáty připravenými k výrobě je zahrnuta navíc při koupi sady 3D Surround ke kompletnímu zážitku z 3D Surround.

Parametry a specifikace

Funkce

Podporované formáty

WAV

Počet zvuků

118


Vlastnosti

Vzorkovací frekvence