Yamaha THR10IIW Modelingové kytarové kombo
4,9/5
Kód produktu: 323615 (THR10IIW)
4,9/5
Skladem 2 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Modelingové kytarové kombo Yamaha THR10IIW Modelingové kytarové kombo
  • Počet kanálů: 1
  • Výkon: 20 W
  • Repro: 3,1"
  • Vestavěné efekty: Chorus, Echo, Flanger, Reverb, Tremolo
  • Efektová smyčka: Ne
  • Provoz na baterie: Ano
  • Bluetooth: Audio/MIDI
  • Bezdrátové připojení kytary: vyžaduje se vysílač Line 6 G10T (prodává se samostatně)
  • Chromatická ladička
  • Připojení: Vstup (6,3 mm jack), AUX (3,5 mm stereo jack), Sluchátka (3,5 mm stereo jack), DC IN, USB Audio Class 2.0
  • Reproduktor: 2 x 3,1" (8 cm) Full Range
  • Výkon: 20 W (10 W + 10 W), Napájení prostřednictvím baterie: 15 W (7.5 W + 7.5 W)
  • Síťový zdroj: YNT345-1530
  • Baterie: dobíjecí, životnost 5 h
  • Obsah balení: síťový zdroj (15 V 3A), Cubase AI pro stažení z internetu, manuál
  • Rozměr: 368 x 183 x 140 mm
  • Hmotnost: 3,2 kg
  • Barva: Beige
Počet kanálů
Počet kanálů: 1
Výkon
Výkon: 20 W
S výkonem dosahujícím až 20 W získáte dostatečnou rezervu pro působivou hlasitost a dynamiku, ať už si vychutnáváte hudbu ve studiu, doma nebo pořádáte párty.
Reverb: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Bluetooth: Ano
Ovládání
  • Treble
  • Effect
  • Middle
  • Bass
  • Gain
  • Output
  • Amp
  • Master
Provoz na baterie: Ano
Určení
Kompatibilní s
Android, Mac, PC, iOS
Funkce
Počet kanálů
1
Repro
3,1" (2 x)
Počet efektů
8
Efektová smyčka
Ne
Počet vstupů
2
Podpora MIDI
Ne
Bluetooth
Ano
Vlastnosti
Výkon (Watt)
20
Výkon
20 W
Barva
Béžová
Vstupy a výstupy
MP3 / linkový vstup
Ano
AUX IN
Mikrofonní vstup
Vstupní port nožního spínače
Sluchátkový výstup
Výstup pro externí reprobox
USB
Efekty
Vestavěné efekty
Reverb, Flanger, Tremolo, Chorus, Echo
Reverb
Kompresor
Balení
Balení obsahuje
Manuál, Adaptér, Cubase AI
Napájení
Provoz na baterie
Napájení
Adaptér, 15V