Turbosound TS-12W350/8W Basový reproduktor / subwoofer
1/5
Kód produktu: 992928
Jako nové
Akce
1/5
Kód produktu: 992928
- 10 %
Jako nové
Skladem 1 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Basový reproduktor / subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Basový reproduktor / subwoofer (Jako nové)
- 10 %
Výkonné reproduktorové PA systémy vyžadují Turbosound měniče, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší zvukový výkon bez ohledu na žánr. 12” nízkofrekvenční měnič TS-12W300/8W poskytuje silný a výrazný basový výkon a zvládá až 1 400 wattů špičkového výkonu (300 wattů RMS) s frekvenčním rozsahem od 51 Hz do 3 kHz. Tlakově litý hliníkový...
  • Typ: PA
  • Impedance: 8 Ohm
  • Frekvenční rozsah: 61 Hz - 3 kHz
  • Průměr: 12"
Kup teď, plať na třetiny!
Výkonné reproduktorové PA systémy vyžadují Turbosound měniče, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší zvukový výkon bez ohledu na žánr. 12” nízkofrekvenční měnič TS-12W300/8W poskytuje silný a výrazný basový výkon a zvládá až 1 400 wattů špičkového výkonu (300 wattů RMS) s frekvenčním rozsahem od 51 Hz do 3 kHz. Tlakově litý hliníkový rám je extrémně pevný a má nízkou hmotnost, díky čemuž je ideální pro použití jako náhradní měnič – nebo pro osazení v přizpůsobených vícepásmových PA kabinetech.
Určení
Typ
PA
Vlastnosti
Basový reproduktor
12"
Impedance
8 Ohm
Frekvenční rozsah
61 Hz - 3 kHz
Akustika
Výkon RMS
350 W
Maximální akustický tlak (SPL)
95 dB
Rozměry a hmotnost
Průměr (inch / palec)
12
Průměr
12"