Korg LP-380 RW

Digitální piana | Kód produktu: LP380-RW | ID: 214968

Zvýhodněné sety
s tímto produktem

Korg LP-380 RW
Superlux HD-681 RD
Pianonova SG801-R

Korg LP-380 RW

digitální piano, 88 kláves, 120 tónová polyfonie, reproduktory s výkonem 2x 22Watt, tři stupně dynamiky: Light, Normal a Heavy, funkce Transpose a Fine tuning, 30 zvuků, vestavěné efekty jako: Brillance, Reverb, Chorus, AC adaptér součástí balení, stojan v balení, barevné provedení: Rosewood grain

Autentický zvuk klavírního křídla ve vašem domově

LP-380 nabízí brilantní zvuk piana, zabalený ve velmi kompaktním nástroji. Ultra tenká konstrukce piana navíc vypadá skvěle, ať už je klaviatura otevřená nebo schovaná pod krytem. Bohatě dimenzovaný ozvučný systém poskytuje křišťálový zvuk, zatímco klaviatura RH3, převzatá ze špičkových modelů Korg, zaručí vždy dokonalý zážitek ze hry.

Stylový design

LP-380 je digitální piano, navržené tak, aby zapadlo do každého interiéru. Navíc jeho „hloubka“ je jenom 26 cm, takže opravdu nezabere mnoho místa. Nástroj je vybaven i krytem klaviatury, který zajistí její ochranu v době, kdy na piano nehrajete. Přestože je design nástroje velmi tenký, nemusíte se obávat o jeho stabilitu, která je velmi dobrá. Skvělý zážitek ze hry pak dále zajistí i klaviatura RH3, tři pedály a bohatě dimenzované reproduktory, poskytující bezchybný zvuk. Vybrat si dále můžete ze dvou barevných provedení: černá nebo bílá.

Vyrobeno se zkušenostmi v Japonsku

Prestižní digitální piáno LP-380, vybavené všeobecně velmi oceňovanou klaviaturou typu RH3, je vyráběno v japonském městě Kyóto vysoce kvalifikovanými pracovníky firmy Korg, kteří mají bohaté zkušenosti s produkcí řady dalších špičkových digitálních hudebních nástrojů. Naším cílem přitom je vyrobit takové piano, které plně uspokojí veškeré potřeby jeho budoucích uživatelů a bude jim k plné spokojenosti sloužit dlouhá léta.

Zvuky

Detailní zvuk piana, se kterým je radost hrát
Aby herní zážitek co nejvěrněji odpovídal hře na tradiční akustické piano, jsou zde k dispozici čtyři typy samplů, které se přepínají automaticky v závislosti na dynamice vaší hry. Do všech detailů přesně tak budou zachyceny jak nejjemnější dotyky kláves, tak i mocná crescenda. U zvuků Classic Piano a Grand Piano je navíc reprodukována i rezonance, vznikající při sešlápnutí pedálu, takže výsledek je k nerozeznání od originálu.

Autentické zvuky klasických elektrických pian
Jako producent hudebních nástrojů se Korg tradičně soustředil i na výjimečnou kvalitu zvuků elektrických pian. Jejich zvuk tak nereaguje jenom na stisk klávesy, ale zachycuje i jemný šum, vznikající při puštění kláves. K dispozici je šest variant, pokrývajících zvuky široce používané v popové muzice 60. a 70. let, stejně jako některé zvuky oblíbené v soulové muzice.

30 velmi kvalitních zvuků
K dispozici je celkem třicet kvalitních zvuků, a to včetně piana a elektrického piana. Najdete tu ale také režim Layer, umožňující kombinovat dva zvuky dohromady, anebo režim Partner, kterým se klaviatura rozdělí do dvou částí, na kterých mohou dva hráči hrát současně to stejné. K tomu dále připočtěte dva výstupy na sluchátka, díky kterým mohou na LP-380 trénovat současně dva hráči, aniž by rušili okolí. Na výběr jsou také některé historické způsoby ladění.

Vlastnosti

Tři efekty
k úpravě tónu můžete využít tři efekty: brilliance pomůže nastavit jasnost tónu, reverb simuluje přirozenou zvukovou odezvu (reverberaci) prostoru koncertní haly, a chorus dodává zvuku prostorovost.

Výkonný zesilovač a sada reproduktorů
Zesilovač (22W x 2) disponuje nejvyšším výkonem v této třídě, a věrně reprodukuje přehrávané zvuky se všemi jejich aspekty, včetně křišťálových výšek, hutných spodků a přirozené rezonance. Dva velké (10 cm) reproduktory jsou instalovány uvnitř konstrukce nástroje, kterou tak můžou rozvibrovat a podpořit přirozeně znějící basy. Umístění reproduktorů pod klaviaturou je senzační i v tom, že zvuk „prochází“ celým nástrojem, a hra je tak zase o něco blíže skutečnému pianu.

Klaviatura Real Weighted Hammer Action 3
Klaviatura typu Real Weighted Hammer Action 3 (zkráceně RH3) se vyznačuje stejným herním pocitem jako klaviatura tradičního koncertního křídla, s tužší odezvou ve spodní části rejstříku a postupným odlehčováním směrem nahoru. Vylepšena byla také dynamika opakovaných úhozů, takže i rychlé pasáže jsou k nerozeznání od tradičního piana. K dispozici je dále funkce Key Touch Control, umožňující vybrat si u klaviatury ze tří možných nastavení herní dynamiky, kterou si tak perfektně přizpůsobíte právě vašemu stylu hry.

Redukované rozměry a snížená hmotnost
Protože bereme v úvahu možné stěhování nástroje, snížila se hmotnost LP-380 o zhruba 5 kg oproti předchozímu modelu (LP-350). Snazší je díky tomu i vlastní sestavení a instalace nástroje.

LINE OUT výstup
Pomocí výstupu LINE OUT (stereo mini-jack) můžete nástroj propojit s vaším externím ozvučovacím systémem nebo rekordérem.

Metronom
K dispozici je taktéž vestavěný metronom, u kterého si můžete nastavit například potřebné tempo či hlasitost.

Pedály
LP-380 je vybaven standardním setem tří pedálů, tak jak tyto můžete najít u klasického koncertního křídla. Dva z pedálů přitom podporují i tzv. Half-pedaling (tj. rozlišení intenzity sešlápnutí). Pedály jsou fixovány k LP-380 v ideální pozici, zaručující maximální herní pohodu.

MIDI funkce
LP-380 podporuje MIDI, tedy celosvětově unifikovaný standard pro přenos dat mezi hudebními nástroji a počítači. MIDI umožňuje vzájemnou kontrolu mezi těmito zařízeními, a LP-380 tak můžete využít například jako vícehlasý zvukový modul.  

LP-380 specifikace

Color Variations:
Black (LP-380-BK)
White (LP-380-WH)
Red (LP-380-RD)
Rosewood grain finish (LP-380-RW)
Black/Red (LP-380-BKR)
Keyboard:
88 key (A0–C8), RH3 (Real Weighted Hammer Action 3) Keyboard
Touch selection:
Light, Normal, Heavy
Pitch:
Transpose, Fine tuning
Temperament:
9 types
Sound generation:
Stereo Piano System
Maximum polyphony:
120 voices
Sounds:
30 (10 x 3 Banks)
Acoustic Piano x 5, Electric Grand, Electric Piano x 6, Harpsichord, Clavi x 2, Vibraphone, Marimba, Acoustic Guitar, Jazz Organ x 3, Pipe Organ x 3, Strings x 3, Choir 3
Effects:
Brilliance, Reverb and Chorus (3 levels each)
Demo Songs:
30 (Sound Demo song x 10, Piano Demo Song x 20)
Metronome:
Tempo, Time signature, Accent, Sound and Volume controls
Pedals:
Damper*, Soft*, Sostenuto
*Half-pedaling supported
Connections:
Line Out, MIDI (In, Out), Headphones x 2, Pedal, Speakers, DC19V
Controls:
Power, Volume, Piano Song, Transpose, Function, Touch, Brilliance, Reverb, Chorus, Bank, Sound x 10, Up, Down, Metronome
Amplification:
22 Watt x 2
Speakers:
10cm x 2
Power supply:
DC 19 V, AC adapter (included)
Power Consumption:
15W
Dimensions:
(W x D x H)
1,355 x 351 x 772 mm
1,355 x 351 x 936 mm (with key cover opened)
Weight:
37 kg (including Stand)
Accessories:
AC adapter, Stand

Parametry a specifikace

Barva

Typ kláves

Velikost kláves

Typ klavíru

Technologie klávesnice

Počet zvuků

30

Automatické doprovody

Ne

Doprovody

Ne

Polyfonie

120

Výukový systém

Ne

Povrchová úprava

Barva podle výrobce

Palisandr

Vestavěný reproduktor

Ano

Repro

Displej

Ano

USB

Ne

Počet kláves

88

Provedení povrchu klaviatury

Funkce záznamu

Ne

Metronom

Ano

Dynamická klaviatura

Ano

USB MIDI

Ne

USB to Device

Ne

USB to Host

Ne

Bluetooth

Ne

Sluchátkový výstup

Ano

Vstupy

Effects Types

Počet skladeb

30

Height (cm)

77,2

Width (cm)

135,5

Depth (cm)

35,1

Weight Netto (kg)

37

Balení obsahuje

Paměťové médium

Ne

Power-Amp Built-In

Lavice je součástí balení

Ne

Adaptér součástí

Ano

Země původu

Japonsko

Zakupte si Korg LP-380 RW ve výhodném setu.

SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si ho vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Celkové hodnocení založené na 3 uživatelských recenzích:

5

Vlastníte Korg LP-380 RW , nebo jste měli možnost produkt používat?

Michal S.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
15. 01. 2019

Benedek G.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
16. 01. 2019

Anton F.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
05. 10. 2017
© 2004-2020 Muziker | Korg LP-380 RW
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat