https://nginx.new.muzikercdn.com/uploads/cms_files/4109/410938/eb23f967.jpg

AKTUÁLNÍ INFORMACE -> e-shop jede na 100%

Hrozba koronaviru se ještě před pár týdny jevila jako vzdálený problém v nějaké čínské provincii, který se nás nijak netýká. S možností globální pandemie nepočítal nikdo z nás, ale dnes je to realitou a až nejblížší týdny otestují naši schopnost semknout se a chovat se zodpovědně.

2 bezva novinky pro české zákazníky

1 - Rozšiřujeme zákaznický servis

Klientskou podporu na našem zákaznickém servisu využívá mnoho z vás a tak jsme se rozhodli pro prodloužení otevírací doby. Od teď nás zastihneš a my ti poradíme v pracovní dny od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 10:00 do 18:00. A to je dost dobré.

2 - Vrácení zboží až do konce června

Prodloužili jsme dobu na vrácení zakoupeného zboží až do konce června. Všechny tvé objednávky z našeho e-shopu, které jsme poslali po 1. dubnu, budeš moci vrátit až do konce června. Osobně k nám nechoď, musíš to poslat normální kurýrem nebo poštou. Ale ze 14 dní, které určuje zákon, jsme to natáhli až na 90 dnů, které jsme si určili sami. Nezapomeň - konec června.
Za takto vrácené, nepoškozené zboží nad rámec zákonné lhůty, ti pošleme finanční poukázku v hodnotě zboží. Druhy zboží, které není pro svou povahu možné vrátit, jsou podrobně uvedeny v obchodních podmínkách.


U objednávek si jako způsob doručení zvolte kurýra.
Osobní odběr na prodejně jsme dočasně pozastavili.

Rovněž způsob platby předem je lepší, než platba na dobírku, protože nepřicházíte do přímého styku s přepravcem.

Všechny naše prodejny jsou do odvoláni zavřené.

Děkujeme, že jednáte zodpovědně.

© 2004-2020 Muziker | Aktuální informace
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat