Studiomaster C2-4

Mixpulty do 10 kanálů | Kód produktu: C2-4 | ID: 213647

2 490 Kč

Dostupný na prodejně
Doprava zdarma nad 3 000 Kč
24 bodů

Doručení na dotaz

Ověřit dostupnost

2 490 Kč

Studiomaster C2-4

Malý mixážní pult pro domácí studio, nebo menší hudební seskupení. Celkem 12 využitelných kanálů. 4x MIC, 2x STEREO Line In, Stereo RCA Cinch a Stereo Jack 6,3 mm pro CD, nebo MP3 přehrávač. Hlavní vstupní sekce má účinné dvoupásmové korekce pro regulaci basů a výšek, phantomové napájení 48V na mikrofonních vstupech. Výstupní sekce obsahuje dva hlavní výstupy JACK 6,3 mm, sluchátkový výstup a nahrávací RCA CINCH výstupy, a jednu AUX cestu pro odposlech, nebo externí efekt. Vše je osazeno v robustním hliníkovém šasi. Napájení přiloženým 12V adaptérem. Rozměry: 244 x 218 x 75 mm.

Parametry a specifikace

Počet kanálů

8

Vstup na mikrofon

4

Vestavěné efekty

Ne

Rackmountable

Ne

Stereo vstupy

2

AUX OUT

1

Země výroby

Čína

 Vstupy

První čtyři vstupy mixpultu je lze využít k připojení mikrofonů (symetrické XLR) nebo signálu z linkového zdroje (keyboard). Díky Phantomovému napájení 48V je možné připojení až čtyř kondenzátorových studiových mikrofonů. Pokud je do prvních čtyř vstupů připojen konektor XLR, nelze použít současně i konektor Jack. Každý mikrofonní vstup má samostatné ovládání GAIN, regulaci výšek, basů, nastavení úrovně signálu posílaného do odposlechové AUX cesty, Panorama a Celkovou hlasitost signálu.

Vstupy 5 a 6 jsou linkové s možností sdružené regulace výšek, basů, úrovně AUX signálu, balance a celkové hlasitosti. Totéž platí pro vstupy 7 a 8. Standardně se tyto vstupy používají pro připojení zdrojů STEREO signálu (levý a pravý kanál), ale mixpult umožňuje připojení i MONO nástrojů jako kytara nebo baskytara. Pokud se totiž neobsadí vstupy 6 a 8, budou kanály 5 a 7 pracovat v režimu DUAL MONO. V tomto režimu mixpult směřuje mono signál do levého i pravého kanálu.

Další čtyři využitelné kanály v podobě dvou STEREO vstupů se nacházejí na vrchní straně mixpultu. Tvoří je dvojice standardních RCA Cinch vstupů pro připojení linkového zdroje signálu (keyboardu, nebo CD přehrávače) a jeden STEREO linkový Jack 6,3 mm (keyboard, nebo druhý CD přehrávač) Pro tyto horní vstupy však existuje pouze možnost ovládání celkové vstupní hlasitosti pomocí Knobu Playback na pravé straně pultu.

Výstupy

Hlavní výstup z mixu na zadním panelu u těchto malých mixpultů není řešen standardními symetrickými XLR výstupy, ale dvěma symetrickými JACK 6,3 mm konektory. Úroveň hlavního výstupu je regulována otočným ovladačem MAIN LEVEL.
Také je k dispozici regulovatelný stereo sluchátkový výstup JACK 6,3 mm.
Na vrchní straně pultu nechybí nahrávací výstup v podobně dvou RCA Cinch konektorů.

Mixpult disponuje i MONO výstupem AUX SEND, ze kterého můžete poslat linkový signál do aktivního odposlechu. Pokud nepoužíváte odposlech, lze pomocí AUX SEND poslat signál do externího efektového procesoru, Jelikož na mixpultu chybí návratová cesta AUX RETURN, bude potřeba pro návrat efektovaného signálu do mixu obětovat některý ze stereo vstupů.


Celkové hodnocení založené na 9 uživatelských recenzích:

4,22

Vlastníte Studiomaster C2-4 , nebo jste měli možnost produkt používat?

Miloš D.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
30. 01. 2018

Jednoduchý mixáček, který dělá to co má. Mám pocit, že panorama v krajních polohách trošku "skočí" (jeden kanál se vypne dřív, než do dotáhnu na doraz, ale to může být vlastnost konkrétního kusu). Nijak to nešumí, na domácí podmínky, nebo do zkušebny v pohodě postačující. Na rozdíl od Behringerů má vypínání a není třeba vytrhávat kabel ze zásuvky.

Martin P.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
05. 01. 2018

Pavol B.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
14. 02. 2017

Marek S.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
15. 06. 2016

Rastislav M.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
26. 05. 2016

Říká se, že nic není zadarmo. Nevěř tomu, protože u nás máš při objednávce nad 3000Kč dopravu opravdu zdarma.

Našel jsi lepší cenu než je u nás? Vážně? Pošli nám prosím link a my cenu okamžitě snížíme.

Chceme totiž nabízet zboží za ty nejlepší možné ceny. Zjisti více

Zda existuje život po životě zatím nevíme, ale život po nákupu ano. Vrátit zboží bez udání důvodu u nás můžeš až do 30 dnů.

Na nic se neptáme a rychle ti zboží vyměníme nebo pošleme peníze. Ty rozhoduješ. Zjisti více

I ty nejlepší produkty mohou někdy mít problém. Je to nepříjemné. U nás máš však jistotu, že problém odstraníme rychle a odborně.

Máme vlastní servis, který bere všechny opravy jako výzvu.

Ahoj. Nejsem robot, ale živý člověk a mám odpovědi na všechny tvé otázky týkající se života, vesmíru a našeho sortimentu.

Napiš mi email, do chatu nebo rovnou zavolej, pokecáme a určitě ti poradím.

Bezplatná linka (Po - Pa 8:00 - 19:00) :
800 400 247

Email:
podpora@muziker.cz

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Studiomaster C2-4
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat