Vyber si zemi pro doručení zásilky

Akce

Samson L1200 Analogový mixpult

Profesionální mixážní pult s USB vstupem/výstupem. Tento mixpult disponuje 12 kanály. Je ideální na menší vystoupení. Nabízí 8 mono mic/line kanálů s předzesilovači studiové kvality a třípásmovým EQ. Také má 2 stereo line kanály s mikrofonními...
Jen na objednávku
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Nedostupné na žádné prodejně
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4).
9889 Kč
Analogový mixpult Samson L1200 Analogový mixpult

Samson L1200 Analogový mixpult

9889 Kč

Kód produktu: L1200 | ID: 229337

Samson L1200 Analogový mixpult

Profesionální mixážní pult s USB vstupem/výstupem. Tento mixpult disponuje 12 kanály. Je ideální na menší vystoupení. Nabízí 8 mono mic/line kanálů s předzesilovači studiové kvality a třípásmovým EQ. Také má 2 stereo line kanály s mikrofonními předzesilovači a štvorpásmovným EQ, spolu s 3 AUX a EFX odesílána. Mixpult také disponuje XLR a 6,35 mm stereo main výstupy, a vstupními body pro mono mic/line vstupy, skupinové výstupy a stereo main výstupy. Tlačítka pro mute jsou podsvícené, aby byla zajištěna jejich dobrá viditelnost iv horších světelných podmínkách. Hlavní mix a PFL/Solo mají dva velké 12-segmentové ukazatele s LED podsvícením. Na master výstupu je 9-pásmový grafický EQ. Je možné použít některý ze 100 přednastavených 24-bit DSP efektů. Propojení s PC je možné pomocí USB vstupu na zadním panelu. Kromě nahrávání a přehrávání nabízí tento mixér i možnost nezávislého stereo mixu speciálně pro USB digitální vstup / výstup. Součástí produktu je i vybavení pro montáž do racku. Rozměry: 572 x 508 x 216 mm. Hmotnost: 8,2 kg.

Parametry a specifikace

Funkce

Rozhraní

USB

Počet kanálů

12

Počet vstupů

12

Počet podskupin

4


Vlastnosti

Možná montáž do racku

Ne

FW

Ne


Vstupy a výstupy

Stereo vstupy

2

Inzerty

8

AUX IN

4

Mikrofonní vstup

10

AUX OUT

4


Akustika

EQ mikrofonních kanálů


Efekty

Vestavěné efekty

Ano


Napájení

Napájení

240V


Příslušenství

Adaptér součástí

Ne


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství