Fender Player Series Stratocaster MN Polar White

ST-Modely | Kód produktu: 014-4502-515 | ID: 278407

Fender Player Series Stratocaster MN Polar White

Fender Player Series Stratocaster MN Polar White

Elektrická kytara typu Stratocaster z modelové řady Player Series. Tělo nástroje je vyrobeno z olše a lakované lesklým polyesterovým lakem. Šroubovaný krk vyrobený z javoru s menzurou délky 648 mm a radiusem 241 mm je osazen javorovým hmatníkem s 22 pražci typu Medium Jumbo. O ladění a intonaci se stará sada uzavřených mechanik v provedení chrome, nultý pražec se šířkou 42 mm ze syntetické kosti a kobylka 2-Point Synchronized Tremolo s kameny typu Bent Steel Saddles. Po zapojení nástroje do komba se o zvuk postará trojice snímačů Player Series Single-Coil v konfiguraci SSS. Snímače se ovládají pomocí přepínače s 5 polohami a potenciometry Master Volume, Tone 1 a Tone 2. Barevné provedení: Polar White

Parametry a specifikace

Preferovaná ruka

Tělo

Krk

Hmatník

Barva

Barva podle výrobce

Polar White

Konfigurace snímačů

SSS

Počet strun

6, Ocel

Počet pražců

22

Pouzdro/kufr v ceně

Ne

Série

Menzura (mm)

648

Povrchová úprava

Profil krku

Rádius hmatníku

Velikost pražců

Elektronika

Ovládání

Přepínač

Kobylka/tremolo

Hardware

Ladící mechanika

Šířka nultého pražce (mm)

42

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 3 uživatelských recenzích:

4,83

Vlastníte Fender Player Series Stratocaster MN Polar White , nebo jste měli možnost produkt používat?

Petr Š.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
14. 08. 2019

Vše, co od kytary typu Stratocaster SSS očekáváte. Skvělá hratelnost, výborný zvuk snímačů - hraji s tím pop, blues a rock - hard rock. Výborné řešení tónové clony pro kobylkový snímač. To vše za skvělou cenu. Pro ty, co rádi používají vibráto, je to ideální volba, vibráto funguje lehce a bez rozlaďování. Pro ty z vás, kdo jej nepoužívají, je lepší jej zablokovat, protože funguje lehce a nedbale položená ruka na něm dokáže vaši hru obohatit o nečekané detuningy :-) Doporučuji!

Wojciech S.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
22. 02. 2020

To naprawdę wspaniały Strat. Od dawna szukałem dobrej gitary tego typu i trafiłem w dziesiątkę. Słyszałem opinię, że mając tego strata nie potrzebujesz żadnego innego i po ograniu stwierdzam że to prawda. Polecam wszystkim ten model :)

Ladislav K.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
17. 05. 2019

Najprv ku kvalite vyhotovenia - pražce na spodnej strane krku mohli byť lepšie vyhladené a rovnako sa našla vada laku na spodnom okraji nástroja. To by človek čakal z Činy, nie z Mexika. Vlastnosti - toto je výborné. Gitara nie je taká prebasovaná, ako predošlá Standard séria, zvuk je klasickejší (vďaka snímačom), tónová clona na bridge pickup je dobrý ťah a dá sa z toho namiešať pekný zvuk. Ladenie drží dobre, na tremolo som ja osobne pridal ešte 2 pružiny. Pomer cena/kvalita - bezkonkurenčný Odporúčam.

© 2004-2020 Muziker | Fender Player Series Stratocaster MN Polar White
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat