Vyber si zemi pro doručení zásilky

Fender Stratocaster

Fender Stratocaster je ikonická kytara, která má výjimečné místo ve světě hudby. Tato kategorie hudebního nástroje zahrnuje širokou škálu modelů a variant Stratocasteru, které nesou pečeť kvality a zvukové výraznosti od renomovaného výrobce Fender.


Design a Konstrukce: Stratocaster se vyznačuje charakteristickým dvojitým výřezem těla, ergonomickým tvarem a třemi snímači umístěnými na těle. Tato kombinace umožňuje hráčům širokou škálu zvuků a hudebních stylů. Kytara je typicky vyrobena z kvalitních dřevin, jako je javor pro krk a olše nebo jasan pro tělo, což přispívá k výjimečné hmatové odezvě a rezonanci.


Zvukové Možnosti: Fender Stratocaster je známý svým čistým a charakteristickým zvukem, který je ideální pro různé hudební žánry včetně rocku, blues, popu a jazzu. S třemi snímači a jejich různými kombinacemi nabízí hráčům široké spektrum zvukových možností od jemných, křišťálově čistých tónů po silné, zkreslené zvuky.


Effekt Vibrato a Hratelnost: Fender Stratocaster je vybaven tremolovým mostem, který umožňuje hráčům kreativně využívat vibrato a expresivně hrát. Je také známý svou pohodlnou hratelností a snadným přístupem k vysokým pražcům, což hráčům umožňuje svobodně vyjadřovat jejich hudební kreativitu.


Různé Modely a Edice: Fender nabízí širokou škálu Stratocasterů v různých cenových kategoriích a edicích, aby vyhověl potřebám různých hráčů. Od cenově dostupných modelů pro začátečníky po vysoce luxusní edice pro profesionální hudebníky, Stratocaster si udržuje svou popularitu po desetiletí.


Historie: Fender Stratocaster byla poprvé představena v roce 1954 a od té doby se stala nedílnou součástí hudby. Její design, který vymyslel Leo Fender, byl revoluční a přinesl několik inovací do světa hudby, včetně trojitého snímače, tvaru těla, tremolového ramene a různých druhů dřeva pro krk a tělo.


V Závěru: S její všestranností, kvalitním zpracováním a bohatým hudebním dědictvím zůstává Fender Stratocaster jednou z nejoblíbenějších kytar mezi hudebními nadšenci po celém světě.

ST-Modely - všechny

1 - 34 z 219

Filtr
  • Nejoblíbenější
  • Nejlépe hodnocené
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejnovější
  • Největší sleva
  • Název produktu
Daddario XS - listing - 06/2024
Odstranit všechny filtry

1 - 34 z 219