Warwick RCL 30600 DC5 20 cm Napájecí kabel
Kabel pro napájení 5 efektových krabiček z jednoho AC adaptéru. Konektory: 5 x DC coaxial samec a 1 x samice. Délka kabelu mezi spoji 20 cm.
Typ
Barva
Zalomení konektoru
Konektor typu A
Konektor typu B
Délka
20 cm
Země původu
Německo
Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.
AI shrnutí recenzí
Na základě počtu hodnocení: 114
Silné stránky
- Poměr cena/výkon: Zákazníci tento produkt neustále chválí za jeho nízkou cenu v poměru k funkčnosti a kvalitě a často o něm hovoří jako o produktu, který nabízí „hodně hudby za málo peněz“.
- Spolehlivý výkon: Rozbočovač je známý tím, že funguje bezchybně a spolehlivě a bez problémů plní svůj zamýšlený účel, jímž je napájení více zařízení.
- Konektory ve tvaru L: Ačkoli obrázek produktu může zobrazovat rovné konektory, mnoho zákazníků obdrželo a upřednostňovalo konektory ve tvaru L (pipa) kvůli lepšímu využití prostoru na pedálových deskách.
- Kompatibilita s pedálovými deskami: Je velmi účinný pro použití s kytarovými pedálovými deskami, což uživatelům umožňuje napájet více efektů z jediného zdroje, což je pro hudebníky významná výhoda.
Slabé stránky
- Kvalita konektorů: Jeden zákazník poznamenal, že vnitřní kontakty některých konektorů působily již od začátku volně, což vyvolalo obavy ohledně dlouhodobé životnosti při častém zapojování a odpojování.
- Délka kabelů: Několik uživatelů zmínilo, že kabely mezi jednotlivými konektory by mohly být delší, aby bylo možné pedály umístit flexibilněji.
- Šum u některých pedálů: Někteří zákazníci zaznamenali mírné bzučení nebo problémy s kompatibilitou u konkrétních pedálů, což vyžadovalo samostatné napájení určitých pedálů nebo úpravu pořadí pedálů.
Co zákazníci opakují
Verdikt
Dokumenty
Bezpečnostní pokyny
Příslušné bezpečnostní pokyny k výrobku nalezneš v návodu k použití.
