Catalinbread Blood Donor

Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost | Kód produktu: BLOOD-DONOR | ID: 354188

Catalinbread Blood Donor

V Catalinbread jsme se usilovně snažili přijít na to, jak bychom pomohli nejzranitelnějším občanům. Zavazujeme se darovat 100% zisku našeho Blood Donor Červenému kříži spolu s trochou jemného povzbuzení, abyste darovali svou vlastní krev.

Na základě výše uvedeného je Blood Donor vylepšenou a vyladěnou verzí našeho ctihodného Katzenkoniga s množstvím změn, které skutečně odemknou potenciál obvodu v pedálu. Přidali jsme pečlivě vybranou sadu tranzistorů, která posouvá hranice saturace a gainu a zvyšuje jejich elektrické limity. Efekt byl upraven při rozšiřování užitečnosti všech ovládacích prvků, čímž se zvyšuje rozsah vstupní citlivosti, která napodobuje ovladač hlasitosti na kytaře. Jděte do toho! A darujte krev!

Ovladače:

PLEASE

Tento ovladač nastavuje hladinu Presence. Funguje opačně než je zvykem. Nejjasnější nastavení zvuku se nacházejí za začátku části číselníku a opačně. Výšky Blood Donor byly upraveny tak, aby byly užitečný během celého průběhu.

GIVE

Give je jedním ze dvou Gainovým typů, které se nacházejí v Blood Donor, ale tento se používá spíše na úpravu gainu generovaného samotným jádrem fuzz obvodu jako na saturaci vstupu. Stručně řečeno, myslete na to jako na svou hlavní kontrolu gainu.

YOUR

Je to jednoduché: chcete více hlasitosti? Zvyšte ji. Čím větší hlasitost, tím dříve probudíte svůj aparát do zkreslení.

BLOOD

Tento ovladač řídí množství vstupního signálu. Kouzlo obvodu efektu je ukryto v tomto ovladači. Představte si to jako Volume na kytaře, ale s větším rozsahem. Pomocí tohoto ovladače můžete upravit sílu signálu podle toho, zda hrajete na aktivní nebo pasivní snímače.

Parametry a specifikace

Typ

Provoz na baterie

Ano

Adaptér součástí

Ne

Země původu

Francie

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Catalinbread Blood Donor , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Catalinbread Blood Donor
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat