AVID Pro Tools Ultimate - Box

Nahrávací software DAW | Kód produktu: AVID400 | ID: 297490

AVID Pro Tools Ultimate - Box

Profesionální a celosvětově oblíbený DAW software díky svému výtečně zpracovanému intuitivnímu prostředí. Krabicová verze. Tato verze je vhodná pro větší studia a postprodukční společnosti. Oproti standardní verzí disponuje vyšším počtem audio tracků (256), podporou mixu ve formátu surround až 7.1, exkluzivními pluginy, pokročilými editačními funkcemi a rozšířenou podporou videa. Nabízí vysoce flexibilní záznamové, editační a mix prostředí, pluginy ve formátu AAX, množství nástrojů, nebo funkce pro online spolupráci. Jeho vlastnosti jsou 64bitová architektura pro vysoký výkon při práci na masivních projektech, výkonný audio engine s pokročilou správou využití paměti, unifikovaný media engine s podporou HD video formátů, pokročilá spolupráce s aplikací Avid Media Composer, podpora až 256 audio tracků 44.1 / 48 kHz a až 192 současně zaznamenávaných tracků, více než 60 64bitových plug-inů, automatická kompenzace latence, funkce multitrack Beat Detective a Elastic Audio, notový a MIDI editor pro kompoziční a aranžérské práce, plná podpora kontrolérů Avid Artist Series a ostatních s podporou EUCON protokolu , monitoring s nízkou latencí s podporou Core Audio a ASIO zvukových karet, funkce Export Selected Track, podpora formátů OMF / AAF / MMX, podpora exportu mp3 souborů, plná podpora Time Code v různých formátech, Avid Cloud Collaboration, nebo podpora mixu do všech formátů od mono až po surround 7.1.

Parametry a specifikace

Země výroby

Čína

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte AVID Pro Tools Ultimate - Box , nebo jste měli možnost produkt používat?

Říká se, že nic není zadarmo. Nevěř tomu, protože u nás máš při objednávce nad 3000Kč dopravu opravdu zdarma.

Našel jsi lepší cenu než je u nás? Vážně? Pošli nám prosím link a my cenu okamžitě snížíme.

Chceme totiž nabízet zboží za ty nejlepší možné ceny. Zjisti více

Zda existuje život po životě zatím nevíme, ale život po nákupu ano. Vrátit zboží bez udání důvodu u nás můžeš až do 30 dnů.

Na nic se neptáme a rychle ti zboží vyměníme nebo pošleme peníze. Ty rozhoduješ. Zjisti více

I ty nejlepší produkty mohou někdy mít problém. Je to nepříjemné. U nás máš však jistotu, že problém odstraníme rychle a odborně.

Máme vlastní servis, který bere všechny opravy jako výzvu.

Ahoj. Nejsem robot, ale živý člověk a mám odpovědi na všechny tvé otázky týkající se života, vesmíru a našeho sortimentu.

Napiš mi email, do chatu nebo rovnou zavolej, pokecáme a určitě ti poradím.

Bezplatná linka (Po - Pa 8:00 - 19:00) :
800 400 247

Email:
podpora@muziker.cz

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | AVID Pro Tools Ultimate - Box
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat