Auna i-snooze WH

Stolní hudební přehrávače | Kód produktu: I-SNOOZE-WH | ID: 243292

vzpomínáme
Auna i-snooze WH

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Auna i-snooze WH

Kompaktní internetové rádio s rozhraním WLAN, které poskytuje rozsáhlé funkce budíku s programovatelným dvojitým alarmem a časovačem vypnutí, a příjem 25 000 internetových rozhlasových stanic plus mediálního centra s předpovědí počasí a zobrazením aktuálních burzovních hodnot. Umožňuje také přístup ke kolekcím digitální hudby prostredníctom DLNA. Baterie smartphonů nebo tabletů je možné přímo nabíjet pomocí USB kabelu. Prostřednictvím druhého portu USB mohou být připojeny USB klíče nebo jiná zařízení na přehrávání hudebních stop ve formátu MP3.

K dispozici je také vstup AUX pro připojení externích zařízení, jakými jsou telefony nebo MP3 přehrávače. Vestavěný širokopásmový reproduktor nabízí kompletní spektrum zvuku. Hlasitost může být zesílena propojením s externím hi-fi zařízením nebo domácím kinem přes výstupní linkový port. Jelikož požitek z hudby je subjektivní, internetové rádio nabízí různá nastavení ekvalizéru, které splňují jakékoliv preference. Díky interní paměti jsou všechna nastavení a oblíbené stanice uloženy a dostupné i při dalším zapnutí. Na jasném barevném displeji TFT s rozlišením 8 cm (3,2 ") se stmívatelným podsvícením může uživatel najít čas, název interpreta a rozhlasové stanice, jakož i funkci alarmu. Kromě toho zařízení nabízí i nastavitelný dvojitý alarm a funkci snooze. Rozměry: 135 x 70 x 120 mm. Hmotnost: cca 0,4 kg. Bílé barevné provedení.   

Parametry a specifikace

Barva

Provoz na baterie

Ano

USB

Ano

AUX IN

Ano

Slot pro paměťovou kartu

Ne

MP3 / linkový vstup

Ano

Rádio

Vestavěný reproduktor

Design

DLNA

Ano

HD Audio

Ano

Napájení

Ne

Barva podle výrobce

White

Adaptér součástí

Ano

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

4,50

Vlastníte Auna i-snooze WH , nebo jste měli možnost produkt používat?

Péter P.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
07. 12. 2017

Elegáns, jól mutat a hálószoba szekrényünkön. Szeretjük őt is, ill. a nagytestvérét (Auna connect 150) is, amit szintén it vásároltunk.

© 2004-2020 Muziker | Auna i-snooze WH
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat