dB Technologies ARENA SW15 Pasivní subwoofer
Kód produktu: 202482 (ARENASW15)
Ukončený prodej
Ukončený prodej
Pasivní subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Pasivní subwoofer
Vybrat alternativu (2)
Pasivní subwoofer, v dřevěné ozvučnici s lakovanou povrchovou úpravou je osazen 15" basový reproduktor, výkon 500 W / RMS, frekvenční rozsah: 40-150 Hz, SPL max.. 130 dB, Crossover 150 Hz, 12 dB / Oct., konektory: 2xNeutrik Speakon4, 1 +1- Link / 2 +2- Xover Out, Impedance 8 Ohms, rozměry: 470 x 600 x 600 mm, hmotnost 34 kg.
Určení
Typ
Subwoofer
Funkce
Repro
1x 15 "
Vlastnosti
Basový reproduktor
15"
Výškový reproduktor
Ne
Výkon
500 W
Výkon (Watt)
500
Akustika
Výkon RMS
500 W