Vyber si zemi pro doručení zásilky

Boss Waza Air

4,85
Kombinací špičkových tónů zesilovače a efektů s průlomovou prostorovou technologií BOSS umí revoluční model Waza-Air pozvednout hraní na kytaru do dosud nepředstavitelných výšin. Tento osobní poslechový systém dodává hře se sluchátky ohromující...
Na cestě 1 ks
Předpokládané datum naskladnění 17.07.2024
Nedostupné na žádné prodejně
11 190 Kč
Sluchátkový kytarový zesilovač Boss Waza Air

Boss Waza Air

11 190 Kč

Kód produktu: WAZA-AIR | ID: 335910

Boss Waza Air

Kombinací špičkových tónů zesilovače a efektů s průlomovou prostorovou technologií BOSS umí revoluční model Waza-Air pozvednout hraní na kytaru do dosud nepředstavitelných výšin. Tento osobní poslechový systém dodává hře se sluchátky ohromující realismus, a to díky gyroskopu a pohyblivému 3D prostoru. Nabízí tak přirozený, sytý, zvučný tón, který působí, jako byste měli zesilovač vedle sebe, a je nekonečně inspirativní. Výhradně bezdrátové připojení znamená, že vás už nezpomalí žádné kabely, a můžete streamovat hudbu přímo z telefonu, jako byste vystupovali s celou kapelou na koncertě. A s aplikací BOSS Tone Studio si můžete vytvářet zvuky na míru díky pěti typům zesilovačů a více než 50 různým efektům.

Over-ear" kytarový audio systém s bezdrátovým připojením, špičkovými zvuky zesilovačů a efektů, Bluetooth audio streamingem a editací ve vašem smartphonu    
•    Pokročilá prostorová technologie BOSS s integrovaným gyroskopem poskytují přirozený tón působící jako skutečný zesilovač s 3D prostorem a dynamickým umístěním zvuku
•    Pět jedinečných typů zesilovače odvozených z profesionální řady zesilovačů Katana, včetně plného rozsahu pro baskytary či akustické/elektrické kytary
•    Přístup k více než 50 nastavitelným efektům v aplikaci BOSS Tone Studio
•    Integrovaná bezdrátová technologie BOSS pro výjimečnou zvukovou kvalitu s ultranízkou latencí 
•    Snadné ovládání hlasitosti kytary a Bluetooth přehrávání plus okamžitý přístup k šesti přizpůsobitelným nastavením tónu
•    Velké 50mm měniče navržené na míru pro špičkovou zvukovou kvalitu se sytým, plným zvukem
•    Padnoucí polstrování zajišťuje optimální výkon měničů pro kytarový zvuk bez kompromisů  
•    Široký hlavový most pro pohodlí při hraní po delší dobu
•    Odolná konstrukce s luxusními pochromovanými kovovými komponenty
•    Všestranná skládací konstrukce pro kompaktní uložení nebo vložení naplocho do kapsy 
•    Vestavěné nabíjecí baterie s automatickou funkcí standby/probuzení pro lepší výdrž baterie
•    Až pět hodin hraní se sluchátky a až 12 hodin s přiloženým vysílačem WL-T
•    Bezdrátová editace, organizace a stahování tónů s aplikací BOSS Tone Studio pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android
•    Jedinečná vestavěná funkce ladění se slyšitelnými tóny, které vás laděním provedou; vizuální ladění je dostupné i v aplikaci BOSS Tone Studio


Jak je u BOSS Waza tradicí, i Waza-Air kombinuje dekády zkušeností s průkopnickou inovací a představuje tak průlomový hudební produkt, který posouvá hranice možného. Waza-Air je mnohem víc než jen sluchátkový zesilovač pro kytary. Spojuje naše špičkové technologie na poli zesilovačů, efektů a bezdrátového připojení s dynamickým 3D zvukem, a vzniká tak jedinečný zvukový zážitek, který u kytarových zesilovačů dosud neexistoval.
 

Pro většinu z nás je hraní se sluchátky nezbytné, pokud nechceme rušit své okolí. Těm bohužel chybí hloubka a duch, které známe z hraní s opravdovým zesilovačem v opravdové místnosti, což vede k neuspokojivému zážitku. Waza-Air to vše mění a obnovuje přirozený prostorový charakter, rezonanci i pocit, že se vzduch kolem vlní zvukem, který se s tradičními sluchátky ztrácí. Vestavěný gyroskop sleduje pohyb hlavy během hry a pohání promyšlené 3D algoritmy, které dávají vzniknout prostorovému realismu tak neuvěřitelnému, že ho musíte slyšet. A to vše se děje automaticky, takže stačí vše zapojit a můžete hrát!
 

Model Waza-Air je vybavený tóny a ovládáním odvozeným z profesionálních zesilovačů Katana, včetně kompletní přizpůsobitelnosti a řady presetů dostupných přes bezplatnou aplikaci BOSS Tone Studio.  Pět různých typů zesilovače nabízí tóny od čisté klasiky až po high gain a také typ s plným rozsahem, který je dokonalý pro baskytary či elektroakustické kytary. K dispozici je také více než 50 typů efektů, včetně modulačních efektů, plus Delay a Reverb – všechny uzpůsobené jedinečnému prostorovému zážitku, který Waza-Air nabízí. A se šesti vestavěnými paměťmi si můžete uložit oblíbená nastavení a vyvolat je stisknutím tlačítka.
 

Pokročilá ambientní nastavení Waza-Air vám dovolují hrát ve třech realistických prostředích. Režim Surround umísťuje zesilovač do virtuální místnosti a poskytuje podmanivý zážitek podobný hře v nahrávacím studiu. S režimem je vše ještě hmatatelnější, protože kombinovaný zvuk zesilovače a místnosti se mění podle toho, jak hýbete hlavou. A režim Stage vám dovoluje vykročit do popředí, zatímco zvuk zesilovače přichází z pomyslného pozadí.
 

Kromě bezdrátového spojení s BOSS Tone Studio vám vestavěné připojení Bluetooth dovoluje si i zahrát spolu se skladbami z  mobilního zařízení. V režimu Stage hraje streamovaná hudba z pozadí spolu s vaším zesilovačem a začleňuje vás do virtuální kapely! Stačí zavřít oči a můžete vystupovat o boku svých oblíbených umělců a vykročit do popředí, když je čas na vaše velké sólo. Hlasitost skladby a přehrávání lze kontrolovat přímo z Waza-Air, není potřeba sahat po vašem mobilním zařízení.
 

Veškeré připojení u Waza-Air probíhá bez jakýchkoli kabelů pro bezstarostný zážitek. Díky možnosti se hýbat a hrát s naprostou svobodou se nikdy nezamotáte do kabelů ani si omylem nestrhnete sluchátka. A díky pokročilé bezdrátové technologii převzaté z uznávané série WL značky BOSS si vždy můžete užít špičkovou zvukovou kvalitu a skvělý pocit ze hry při ultranízké latenci. Automatické funkce standby a probuzení prodlužují výdrž baterie mezi hraním, takže potřeba dobíjení je minimální.
 

Díky velkým, 50mm měničům navrženým na míru poskytuje Waza-Air sytý, plný zvuk jak pro hraní na kytaru, tak pro poslech. Padnoucí polstrování a široký hlavový most nabízí dokonalé pohodlí pro dlouhé hraní, zatímco odolná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost při každodenním hraní a jamování. Waza-Air se dá složit do velmi kompaktní velikosti a uklidit, je možné také složit náušníky naplocho a zasunout je do kapsy obalu na kytaru.     
 

Parametry a specifikace

Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství

Hodnocení

4,85 / 5

Na základě počtu hodnocení: 12

4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.

Х

Христо Д.

bg Vlajka

Bulharsko

10.06.2024

Закупих Boss Waza Air китарни слушалки от Muziker.bg и съм изключително доволен от покупката си! Тези слушалки надминаха всичките ми очаквания. Звукът е кристално ясен и много мощен, което прави свиренето на китара истинско удоволствие. Безжичната свързаност е безупречна и позволява свободно движение, без никакви кабели, които да пречат. Благодаря Ви за отличното обслужване и качествения продукт!

Koupil jsem si kytarová sluchátka Boss Waza Air od Muziker.bg a jsem s nákupem maximálně spokojený! Tato sluchátka předčila všechna má očekávání. Zvuk je křišťálově čistý a velmi silný, díky čemuž je hraní na kytaru skutečným potěšením. Bezdrátové připojení je bezchybné a umožňuje volný pohyb bez jakýchkoli kabelů, které by překážely. Děkujeme za skvělé služby a kvalitní produkt!

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
J

János S.

hu Vlajka

Maďarsko

18.02.2024

Nem olcsó, de minden fillért megér. Elképesztő, hogy szól, egyszerűen az ember nem akarja abbahagyni a gitározást. Apaként egy áldás, hogy este is élvezhetem a nagy gitárhangot anélkül, hogy a családot zavarnám.

Není to levné, ale stojí za každý cent. Je úžasné, jak to zní, jen nechcete přestat hrát na kytaru. Jako otec je požehnáním, když si večer můžete vychutnat skvělý zvuk kytary, aniž byste rušili rodinu.

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
F

František K.

sk Vlajka

Slovensko

03.10.2023

Perfektne pre hranie doma .

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
P

Paweł Ś.

pl Vlajka

Polsko

17.07.2023

Genialny

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.
e

emiliano t.

sk Vlajka

Slovensko

12.06.2023

Exactly what i need.. all in one for whom want to play guitar with perfect resolution

Automaticky přeloženo

Toto hodnocení nelze přeložit.