Boss OD-200 Hybrid Drive

Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost | Kód produktu: OD-200 EXP | ID: 313677

Boss OD-200 Hybrid Drive

S řadou 200 značky Boss přichází nová generace pedálů nabízející novou úroveň zvuku a všestrannosti v kompaktním formátu, který šetří místo. Díky praktickým ovladačům a multifunkčním pedálovým spínačům je používání jednoduché a jednoduché, integrovaná paměť pak umožňuje uložení a okamžité použití vícerých nastavení. Všechny modely řady 200 přinášejí prvotřídní kvalitu zvuku díky 32-bitovému AD/DA převodníku, 32-bitovému internímu zpracování a vzorkovací frekvenci o 96 kHz, a navíc i podporu pro dodatečné ovládání externími přepínači, Expression pedály či pomocí MIDI.
Model OD-200 Hybrid Drive vnáší do efektů Overdrive a Distortion novou úroveň zvuku, feelingu a všestrannosti, a to díky spojení zkušeností a inovativních technologií značky BOSS. Tento pedál snů dokáže vytvořit jakýkoli zvuk Drive, který si představíte. Nabízí totiž 12 jedinečných režimů, hybridní analogové/digitální obvody, třípásmový ekvalizér výkonný Boost na Pre/Post pozici pro detailní modelování gainu. Najdete zde dokonce i sofistikovaný Gate obvod, který je ideální pro eliminaci šumu a ostřejší a „tužší“ high-gain drive zvuky.

Version 1.1 Update: User Memory Expansion

Bezplatná aktualizace softwaru verze 1.1 přináší větší flexibilitu pro řadu BOSS 200 a výrazně rozšiřuje kapacitu vnitřní paměti pro ukládání a vyvolávání zvuků. Nyní je k dispozici 128 uživatelských nastavení. Nastavení lze také vyvolat přímo prostřednictvím změny programu MIDI.

Aktualizace verze 1.1 je k dispozici pro každý pedál řady 200 v sekci Downloads na oficiálním webu Boss.

Parametry a specifikace

MIDI rozhraní

Ano

Země původu

Malajsie

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Boss OD-200 Hybrid Drive , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Boss OD-200 Hybrid Drive
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat