Vyber si zemi pro doručení zásilky

BOOM Library Medieval Melee Designed (Digitální produkt)

ŘINČENÍ ŽELEZA Úžasná, smrtící síla 10 různých zbraní a 2 štítů – od seker přes meče až po bojová kladiva je ve vašich rukou. Každá zbraň se dodává s 12 různými složkami a každý štít s 8 různými složkami. Těla a ocasy se také dodávají v...
Ihned ke stažení
3 279 Kč
Odesíláme elektronicky
Zvuková knihovna pro sampler BOOM Library Medieval Melee Designed (Digitální produkt)

BOOM Library Medieval Melee Designed (Digitální produkt)

3 279 Kč

Kód produktu: 1178-2376 | ID: 1064365

BOOM Library Medieval Melee Designed (Digitální produkt)

ŘINČENÍ ŽELEZA
Úžasná, smrtící síla 10 různých zbraní a 2 štítů – od seker přes meče až po bojová kladiva je ve vašich rukou. Každá zbraň se dodává s 12 různými složkami a každý štít s 8 různými složkami. Těla a ocasy se také dodávají v samostatných souborech, abyste si mohli přizpůsobit audio rozruch.

VLOŽENÁ OCEĽ
Jemná damašková ocel byla vyrobena až z 300 vrstev oceli. Přestože nejsou až tak složité jako tyto pozoruhodné čepele, naši zvukoví designéři se vžili do jejich kreativity, aby vykouzlili nové zvuky a zachytili co nejvěrnější ostří každé zbraně.

BRUTÁLNÍ ČEPELE
GORE zvuky bodných a sečných ran přinášejí kompletní zvuk pro navržený balík. Ideální pro videohry, ve kterých se naprostá pohltivost stala požadavkem. Tyto zvuky již dostaly plnou, tělesnou sílu potřebnou k vytvoření toho úplného hollywoodského zvuku a jsou připraveny k použití ve vašem projektu bez dalších úprav.

 

https://www.boomlibrary.com/product-registration/

Parametry a specifikace

Určení

Typ

Kompatibilita


Funkce

Podporované formáty

WAV

Počet zvuků

444


Vlastnosti

Licence

Vzorkovací frekvence

Varianta

Designed


Země

Země původu

Německo