Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

True Wireless In Ear | Kód produktu: ATH-CKS5TWBK | ID: 344603

Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

Audio-Technica ATH-CKS5TWBK

Sluchátka do uší ATH-CKS5TW s technologií Bluetooth® 5.0 spojují výkonný a věrný zvuk s pohodlím a svobodou skutečně bezdrátového designu. Díky automatickému zapnutí / vypnutí se sluchátka zapnou a jsou připravena k provozu, jakmile je vyjmete z přiloženého nabíjecího pouzdra. Vraťte je do pouzdra a vypnou se a začnou se nabíjet. Sluchátka nabízejí 15 hodin nepřetržitého přehrávání hudby s plným nabitím, přičemž z nabíjecího pouzdra je k dispozici 30 hodin dalšího výkonu, takže si můžete vzít svou hudbu kamkoli s sebou. Pouzdro je navíc vybaveno bateriovým konektorem USB-C, který vám umožní rychle jej dobít, když to budete potřebovat.

Sluchátka jsou vybavena exkluzivními 10 mm ovladači s dvojvrstvou bránicí. Kombinace tvrdých a měkkých materiálů bránice vede k čistému zvuku v plném rozsahu s vynikajícími basy. Zvuk dále umocňují dodávané silikonové náušnice (k dostání ve čtyřech velikostech: XS, S, M, L), jejichž tenký a flexibilní design jim umožňuje perfektně sedět v uchu, což zajišťuje vynikající izolaci a vysokofrekvenční dodávku zvuku. Zahrnuty jsou také silikonové 3D smyčky, které poskytují ještě bezpečnější uchycení.

Protože ke sluchátkům nejsou připojeny žádné kabely, ovládací prvky a vestavěný mikrofon jsou umístěny na pouzdrech sluchátek, což vám poskytuje úplné a pohodlné ovládání hudby a telefonních hovorů, aniž byste se museli dotýkat smartphonu nebo jiného spárovaného zařízení. Kvalitu hovoru výrazně vylepšuje technologie Qualcomm cVc ™ (Clear Voice Capture). Zvuk hovoru se také hraje v obou sluchátkách, takže konverzace jsou ještě jasnější.

Sluchátka ATH-CKS5TW mají stupeň odolnosti vůči vodě IPX2, což znamená, že jsou chráněny před kapající vodou, například deštěm a potem. Jsou také kompatibilní s vysoce kvalitními zvukovými a kodeky Qualcomm® aptXTM a AAC pro vynikající bezdrátový přenos zvuku.

Parametry a specifikace

Mikrofon

Ano

Barva

Citlivost

Frekvenční rozsah

Play Time (Hours)

15

Doba nabíjení (hodiny)

2

Typ

Impedance

Provoz na baterie

Ano

Barva podle výrobce

Black

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

5

Vlastníte Audio-Technica ATH-CKS5TWBK , nebo jste měli možnost produkt používat?

Josef G.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
31. 07. 2020

Dobrý den, chci se zeptat která sluchátka jsou lepší pro rockovou muziku. Tyhle a nebo Anker Liberty 2 Pro?

© 2004-2020 Muziker | Audio-Technica ATH-CKS5TWBK
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat