Ibanez IBZ10BV2 Malé baskytarové kombo
4,5/5
Kód produktu: 814023
Poškozeno
4,5/5
Kód produktu: 814023
Poškozeno
Kosmeticky poškozeno
Skladem 1 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Malé baskytarové kombo Ibanez IBZ10BV2 Malé baskytarové kombo (Poškozeno)
Baskytarové tranzistorové kombo nabízející kompaktní rozměry a solidní zvuk, díky čemuž je ideálním řešením pro domácí hraní nebo cvičení. Disponuje jedním 6,5 "reproduktorem a výkonem 10W při impedancí 4Ohm. Kromě toho nabízí 3-pásmový ekvalizér, nebo potenciometr pro Volume. Kombo je vybaveno jedním sluchátkovým výstupem a konektorem pro...
Kup teď, plať na třetiny!
Kosmeticky poškozeno
Fotky poškození
Baskytarové tranzistorové kombo nabízející kompaktní rozměry a solidní zvuk, díky čemuž je ideálním řešením pro domácí hraní nebo cvičení. Disponuje jedním 6,5 "reproduktorem a výkonem 10W při impedancí 4Ohm. Kromě toho nabízí 3-pásmový ekvalizér, nebo potenciometr pro Volume. Kombo je vybaveno jedním sluchátkovým výstupem a konektorem pro připojení externích CD nebo mp3 přehrávačů. Kabinet má uzavřenou konstrukcí a je černé barvy. Rozměry: 255 x 275 x 174 mm, Hmotnost: 3,6kg
Funkce
Repro
1x 6,5 "
Efektová smyčka
Ne
Limiter
Ne
Ovládání
Middle, Bass, Treble, Hlasitost
Vlastnosti
Výkon
10 W
Výkon (Watt)
10
Vstupy a výstupy
MP3 / linkový vstup
Ano
Sluchátkový výstup
Ano
USB
Výstup pro externí reprobox
Ano, Ne
Výstup pro DI
Napájení
Provoz na baterie
Napájení
240V