Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
4,35/5
Kód produktu: 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Skladem > 2 ks
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
Stroboskop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
Stroboskop s možností regulace blikání (1-10 bliknutí za sekundu). Vhodný pro menší prostory. Napájen při 230 V / 50 Hz se spotřebou 25 W. Rozměry jsou 135 x 97 x 55 mm a hmotnost 0,5 kg.
Kup teď, plať na třetiny!
Napájení
Napájení
240V