Eminence BETA-12CX PA reproduktor
5/5
Kód produktu: 1086731 (BETA-12CX)
5/5
Na cestě > 5 ks
Dostupné do 3 týdnů
Nestíháš do Vánoc? Nedostupné na žádném showroomu
PA reproduktor Eminence BETA-12CX PA reproduktor
  • Typ: Mid-Bass Loudspeaker
  • Průměr: 12"
  • Impedance: 8 Ohm
  • Výkon: 250 W
  • Frekvenční rozsah: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Typ magnetu: Ferrite
Určení
Typ magnetu
Ferrite
Vlastnosti
Impedance
8 Ohm
Výkon (Watt)
250
Výkon
250 W
Frekvenční rozsah
57 Hz - 4,6 kHz
Barva
Černá
Akustika
Citlivost (dB)
97,3
Rozměry a hmotnost
Průměr
12"