- Doporučte velikost pletací jehlice: 3 - 6 mm
- Doporučená velikost háčku: 2 - 4 mm
- Složení: Akryl, Vlna
- Hmotnost: 100 g
- Délka: 550 m
Alize Angora Gold 55 Pletací příze
Krásná příze Angora Gold od značky Alize.
Složení: 20% vlna a 80% akryl
Délka: 100 g - 550 m
Pletací jehlice: 3 - 6 mm
Háček: 2 - 4 mm
Sezóna: kolekce podzim / zima
Varování: Barva na monitoru a skutečná barva příze se mohou lišit.
Při objednání více kusů neumíme zaručit stejný odstín přízí. Odstíny se mohou jemně lišit. Barva příze se může v realitě lišit od odstínu zobrazení na monitoru.
Počet v balení (ks)
Země původu
Turecko
Všechna hodnocení pocházejí od ověřených zákazníků, kteří si u nás produkt v minulosti zakoupili.
AI shrnutí recenzí
Na základě počtu hodnocení: 265
Silné stránky
- Měkkost a nadýchanost: Zákazníci tuto přízi opakovaně chválí za to, že je velmi měkká, lehká a nadýchaná, díky čemuž se s ní příjemně pracuje a hotové výrobky jsou pohodlné na nošení.
- Vysoká kvalita: Mnoho recenzentů zdůrazňuje dobrou kvalitu příze a vyzdvihuje její jednotnou strukturu i hladké a rovnoměrné oky, které s ní lze vytvořit.
- Všestrannost pro ruční práce: Příze je popisována jako ideální jak pro pletení, tak pro háčkování, vhodná pro různé projekty, jako jsou šály a další výrobky na jaro či teplé počasí.
- Dobrý poměr cena/výkon: Zákazníci se domnívají, že příze nabízí vynikající poměr cena/výkon, díky čemuž je preferovanou volbou pro pravidelné nákupy.
Slabé stránky
- Obtížnost háčkování: Jedna zákaznice poznamenala, že háčkování s touto přízí může být o něco náročnější, i když konečný výsledek je přesto krásný.
Co zákazníci opakují
Verdikt
Dokumenty
Bezpečnostní pokyny
Příslušné bezpečnostní pokyny k výrobku nalezneš v návodu k použití.
