Věrnostní systém MUZIKER KLUB

Co je to Muziker Klub?

Muziker Klub je klub, jehož členem můžete být i vy. Stačí se u nás registrovat, nakoupit a při každém nákupu automaticky sbírat body. Po získání dostatečného počtu bodů je můžete vyměnit za zboží ze speciálního klubového katalogu zdarma.

Sbírejte body a vyměňte je za zboží ze speciálního katalogu MUZIKER KLUB

Když nasbíráte dostatečný počet bodů, můžete je vyměnit za zboží ze speciálního klubového katalogu MUZIKER. Kromě běžně dostupných produktů se ve speciálním klubovém katalogu Muziker někdy objeví i limitované edice různých produktů, či exkluzivní specialitky.

Muziker Klub pro všechny

Je jedno, zda jste zrovna nakupovali v sekci Muziker.Golf a své body chcete vyměnit za nová sluchátka. V Muziker Klubu podporujeme všechny vaše zájmy, takže si své body můžete vyměnit za zboží ze všech sekci našeho prodeje. Golf, Bike, Boats, Music, Ski, Tech - je to jen na vás.

Mějte klubovou kartu pořád u sebe a nenechte si ujít ani jeden bod

Členství v Muziker Klubu je akceptováno ve kterémkoliv z našich prodejních míst. Doma i v zahraničí. Je tedy úplně jedno, zda nakupujete v prodejně, nebo si právě objednáváte zboží v internetovém obchodě. Body z nákupu se vám automaticky ukládají na váš klubový účet.

U každého nezlevněného produktu je vždy uveden i aktuální počet bodů, které právě můžete získat jeho nákupem. Slevy nelze kombinovat. Proto není možné získat body za zboží, které bylo prodáno se slevou. Počet získaných bodů není navěky pevně definován. V některých výjimečných případech můžete získat nákupem daného produktu i dvojnásobný počet bodů. Pokud nás budete aktivně sledovat na sociálních sítích a odebírat newsletter, o všech speciálních akcích se dozvíte včas.
Každý registrovaný zákazník má u nás svůj osobní prostor zvaný Obchodní agenda. Členové klubu v ní kromě veškerých informací o dosavadní aktivitě na našich stránkách najdou i kompletní přehled o stavu a pohybu svých nasbíraných bodů.

Internetový nákup

Při nákupu přes internet budou získané klubové body ihned po nákupu zarezervovány na stávajícím klubovém účtu, avšak disponibilními se stanou až po 30 dnech od připsání platby za objednávku na náš účet.

Nákup na prodejně

Při okamžité platbě na prodejně se body připisují okamžitě a hned se stanou i disponibilními. Při nákupu na fakturu nebo na splátky se body stanou disponibilními až po 30 dnech od připsání úhrady na náš účet.

Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy v 30-denní lhůtě a vrátit zakoupené zboží, body, které jste získali tímto nákupem a jsou zatím "rezervovány", budou z vašeho klubového konta automaticky odečteny.
Klubové body se dají použít po dobu 12ti měsíců od jejich připsání na účet. Pokud během této lhůty nasbírané body nevyčerpáte, budou nenávratně ztraceny. Každá klubová karta má své jedinečné identifikační číslo, které je pevně svázáno s jedním zaregistrovaným uživatelským účtem. Stávající vazba se nedá přerušit, ani spojit s jiným uživatelským účtem.
Stát se členem klubu můžete při nákupu přes internet, nebo při nákupu ve kterékoliv z našich prodejen doma i v zahraničí.

Registrace do klubu při nákupu přes internet

Objednejte si jakékoliv nezlevněné zboží v internetovém obchodě.
V košíku před dokončením nákupu zaklikněte možnost možnost  "Chci sbírat klubové body" a dokončete objednávku.
Body z uskutečněného nákupu budou rezervovány na vašem účtu po dokončení objednávky.
Vaši novou klubovou kartu obdržíte spolu s objednaným zbožím.

Důležité upozornění

  1. Registrace DO KLUBU je možná pouze při nákupu.
  2. Klubová karta je samostatně neprodejná. Je doručena výhradně s objednaným zbožím.
  3. Registrace DO KLUBU se zpětnou platností není možná.
  4. Nelze vyhovět žádosti o zpětné čerpání jakýchkoliv klubových bonusů za nákupy realizované v čase před vznikem klubového účtu.
  5. Zboží získaný za klubové body nelze vrátit.

Registrace klubové karty na prodejně

Hodláte navštívit některou z našich prodejen ? Využijte tablet u pokladny a zaregistrujte se do klubu ještě předtím,než vám bude zboží naúčtováno. Registrace na tabletu nezabere více, než 30 sekund. Vložíte pouze jméno, e-mailovou adresu a heslo. Na místě vám bude vydána klubová karta Muziker a vy si tak můžete okamžitě odnést své první klubové body. Body získané nákupem v prodejně nemají ochrannou rezervační lhůtu 30 dní a proto se okamžitě stávají disponibilními.

© 2004-2019 Muziker | Věrnostní systém Muziker KLUB
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat