Vyber si zemi pro doručení zásilky

Scarpa 4-Quattro SL Womens 120 Black/Lagoon 25,5

4-QUATTRO SL jsou lehké hybridní lyžařské boty s podrážkou GripWalk, kompatibilní s vázáním GripWalk pro sjezdové lyžování i skitouring. Citlivost, přesnost a udržitelnost se spojují ve 4-QUATTRO SL, aby z nich udělaly perfektní celodenní boty na...
Jen na objednávku
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4).
15 990 Kč
Skialpinistické boty Scarpa 4-Quattro SL Womens 120 Black/Lagoon 25,5

Scarpa 4-Quattro SL Womens 120 Black/Lagoon 25,5

15 990 Kč

Kód produktu: 12013-502-1-255 | ID: 1056096

Scarpa 4-Quattro SL Womens 120 Black/Lagoon 25,5

4-QUATTRO SL jsou lehké hybridní lyžařské boty s podrážkou GripWalk, kompatibilní s vázáním GripWalk pro sjezdové lyžování i skitouring. Citlivost, přesnost a udržitelnost se spojují ve 4-QUATTRO SL, aby z nich udělaly perfektní celodenní boty na sjezdovce i mimo ni. Flex 120 poskytuje ideální rovnováhu výkonu a pohodlí pro veškeré lyžařské aktivity.

Highlighty

 • Kompaktní tvar s vynikajícím komfortem
 • Na sjezdové lyžování nebo lyžařské túry

Konstrukce

 • Konstrukce Alpine Axial Hybrid sestává z kombinace jazyka a popruhu, které jsou spojeny na střední straně skořepiny, což poskytuje přesné přizpůsobení střední části chodidla a bříšku chodidla a přizpůsobí se široké škále typů a velikostí chodidel. Tato konstrukce umožňuje přizpůsobení a přesnost klasické konstrukce lyžařské boty, přičemž umožňuje snazší vstup do boty a také umožňuje výborný přenos impulzů při zatáčení a bezkonkurenční kontrolu.

Podešev

 • Podešev Presa® SKI-01 má ergonomický design, který zaručuje vynikající přilnavost při chůzi a je kompatibilní se sjezdovými nebo skitouringovými vázáními certifikovanými GripWalk.

Udržitelnost

 • Skořepina a manžeta jsou vyrobeny z Pebax Rnew®, vyrobeného z obnovitelných, rostlinných zdrojů. Skořepina obsahuje přeinjektovanou karbonovou vložku, která zlepšuje přenos impulsů a poskytuje tak větší přesnost. Power Strap neobsahuje PVC a obsahuje integrované zařízení RECCO pro vyšší bezpečnost.

Technologie

RECCO

 • Technologie RECCO vás činí snadněji dohledatelnými v případě zavalení lavinou. Tato technologie byla poprvé představena v roce 1983 a byla vyvinuta Magnusem Granhedem ve spolupráci s Královským technologickým institutem ve Stockholmu jako odpověď na jeho osobní zkušenost s lavinovou. SCARPA byla první značkou, která integrovala systém RECCO do svých bot. Technologie se osvědčila jako velmi efektivní řešení a bylo přijato rozsáhlou sítí lyžařských středisek, parků a pátracích a záchranných organizací v Evropě, Japonsku, Severní a Jižní Americe. Technologie RECCO umožňuje rychlé směrové určení přesné polohy oběti pomocí radaru. Dvoudílný systém sestává z RECCO detektoru používaného profesionálními záchranářskými týmy a RECCO reflektorů, které jsou integrovány do oděvů, přileb, ochranných prostředků a bot. Je důležité posouvat své hranice, ale je stejně důležité být zodpovědný podniknutím preventivních opatření, díky kterým se budete cítit chráněni i v extrémních podmínkách.

INTUITION

 • Intuition, která se může pochlubit dvacetiletými zkušenostmi, dnes vyrábí statisíce vložek do bot pro nejvýznamnější značky světa. Její produkty nosí lyžaři, snowboardisté, průvodci a instruktoři. Vložky Intuition nabízí maximální standardy tepelné ochrany a lehkého výkonu, což zajišťuje nejvyšší technologické standardy v tepelně tvarovatelné vložce pro produkty backcountry. Exkluzivní tepelně tvarovatelné materiály zaručují trvanlivé pohodlí.

ORTHOLITE®

 • OrthoLite® poskytuje cenově nejefektivnější řešení pro zvýšení pohodlí, výkonu a dlouhodobého odpružení a zároveň vytváří chladnější, sušší a zdravější prostředí v každé obuvi.

EKOLOGICKÁ UDRŽITELNÁ VOLBA

 • Pebax® Rnew se vyrábí z obnovitelných zdrojů s nízkými emisemi CO2, což je první krok ke snížení naší stopy na Zemi. Tím, že se vyhneme jejímu zbytečnému využívání, upřednostňujeme obnovitelné zdroje a omezíme stopu každého na planetě, bude možné vytvořit čisté environmentální prostředí.

Grip Walk

 • Tato podrážka od SCARPA se systémem GripWalk má ergonomický design, který zaručuje optimální přilnavost při chůzi. Vyhovuje normě DIN ISO 23223 a je kompatibilní s turistickým i skialpinistickým vázáním GripWalk.

Presa®

 • Presa® je konečným výsledkem interního výzkumu a vývoje podrážek společnosti SCARPA. Prostředí průzkumu a technologických inovací, kde se spojují zkušenosti a vědecký výzkum.
 • Presa® kombinuje mezipodešev, směs a design, aby z podrážky vytěžily maximum. Ve skutečnosti je to pečlivá kombinace těchto tří prvků, která činí produkty Presa® tak inovativními.

Materiály

 • Skořepina: Pebax Rnew®
 • Manžeta: Pebax Rnew®
 • Jazyk: Pebax®
 • Vázání: Alpine GripWalk + AT + TL
 • Vložka: 4Pro Flex SL

Parametry a specifikace

Určení

Věková skupina

Dospělý

Pohlaví

Typ lyžařských bot

Režim chůze

Ano


Velikost

Velikost

25,5


Vlastnosti

Flex

120

Barva podle výrobce

Black/Lagoon

Modelový rok

Počet přezek

Typ podrážky

Rozsah pohybu


Rozměry a hmotnost

Šířka skeletu

100 mm

Hmotnost

1290 g


Země

Země původu

Itálie


Doporučené příslušenství