roland competition

Modul Roland TM-2 Trigger zdarma k V-Drums TD-25

Roland trigger
Roland V-Drums TD-25 jsou jako stvořené pro koncertní bubeníky, kteří potřebují širokou zvukovou paletu. Získej k nim modul Roland TM-2 Trigger zdarma.
Jak na to?

Kup v Muzikeru Roland V-Drums TD-25 do 31. 3. 2019.

Zaregistruj svůj výrobek na stránce Rolandeasteurope.com.

Dostaneš e-mail s žádostí o předložení dokladu o zakoupení. Po jeho předložení a schválení můžeš čekat na svůj dárek.
Kup Roland V-Drums TD-25
Pravidla a podmínky ZDE

Proč V-Drums TD-25

Soupravy série Roland V-Drums TD-25 jsou vybaveny více než 200 dynamických bicích a perkusních nástrojů, které reagují stejně jako jejich akustické verze. Poskytují tak expresivní zvuk při zkoušení, nahrávání i hraní živě. Někdy však potřebuješ extra zvuky, které nemáš k dispozici.
 
Například doprovodný zvuk perkusí, hluboký zvuk "808 Kick" navrstvený na akustický kopák, nebo dokonce vokály a doprovodné stopy, které nedokážeš vytvořit pomocí soupravy.
drum set
roland trigger

Proč TM-2 Trigger

Pomocí modulu Roland TM-2 Trigger Module rychle vyplníš hluchá místa v tvé zvukové paletě. Tento malý modul je vybaven zvuky bicích a perkusí, ale můžeš si do něj nahrát i vlastní samply a maximalizovat tak jeho všestrannost.
 
Pokud se používá se soupravou ze série V-Drums TD-25, umožňuje vrstvení dalších zvuků na zvuk kopáku a malého bubnu (nebo jakéhokoliv bubnu / činelu). Můžeš dokonce přidat další pady a rozšířit tak počet zvuků dostupných v rámci tvé soupravy V-Drums.
Navíc, používání modulu TM-2 není provázáno jen s bicími V-Drums. Pokud hraješ na akustické bicí, přidáním modulu TM-2 do sestavy můžeš jednoduše vrstvit elektronické zvuky a samply na zvuk akustických bicích. Připojením modulu k elektronickým bicím padem můžeš dokonce zvětšit počet zvuků své akustické soupravy.
Kup Roland V-Drums TD-25
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 1
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate