Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

ST-Modely | Kód produktu: 014-4712-531 | ID: 214867

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst

elektrická kytara, Série: Standard, Tvar těla: Stratocaster, Tělo: olše, Vrchní deska: plamínkový javor, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 25,5" (648mm), Šířka nultého pražce: 1,65" (42mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladící mechanika: Standard Cast, Snímače: 1x Standard Humbucking, 2x Standard Single-Coil Strat, Ovládací prvky: Master Volume, 2x Tone, 5 polohový přepínač, Povrchová úprava: Aged Cherry Burst 

Standard Stratocaster HSS Plus Top je elektrická kytara od legendární společnosti Fender ze série Standard. Slavnou značku a její nejslavnější model Stratocaster netřeba zvlášť představovat. Tento standardní model je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již více než půlstoletí. Standard Stratocaster HSS Plus Top nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti Stratocaster, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní kytaristy. Kytara samozřejmě disponuje fascinujícím zvukem s průzračným, ale i vydatným tónem. Tělo nástroje s tvarem Stratocaster je zhotoveno z olšového dřeva s vrchní deskou vyrobenou z plamínkového javoru. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 21 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 25,5" (648mm) a šířka nultého pražce 1,65" (42mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Standard Humbucking př kobylce a dvěmi snímači Standard Single-Coil Strat uprostřed a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style se synchronizovaným tremolem a ladící mechaniku Standard Cast. Ovládací prvky sestávají z 5 polohového přepínače, dvou ovladačů Tone pro krkový a střední snímač a ovladače Master Volume. Kytara je vyrobena s povrchovou úpravou Aged Cherry Burst. 

Parametry a specifikace

Země původu

Čína

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Standard Stratocaster HSS PlusTop, Maple Fingerboard, Aged Cherry Burst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat