Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

TaylorMade Spider GT Rollback Single Bend Putter Pravá ruka 33" Golfová hole Patr

STABILITA Z KAŽDÉHO ÚHLU Spider GT spojuje tradiční tvarování se současnou konstrukcí. Klasický půlměsícový mallet je vylepšen těžkým wolframovým obloukem pro větší obvodové zatížení a zvýšenou stabilitu. Takže bez ohledu na to, jak se na něj...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky. Doporučujeme vybrat si alternativní produkt.
Vybrat alternativu (4)
Golfová hole Patr TaylorMade Spider GT Rollback Single Bend Putter Pravá ruka 33" Golfová hole Patr

TaylorMade Spider GT Rollback Single Bend Putter Pravá ruka 33" Golfová hole Patr

Vybrat alternativu (4)

Kód produktu: N1544825 | ID: 1014437

TaylorMade Spider GT Rollback Single Bend Putter Pravá ruka 33" Golfová hole Patr

STABILITA Z KAŽDÉHO ÚHLU

  • Spider GT spojuje tradiční tvarování se současnou konstrukcí. Klasický půlměsícový mallet je vylepšen těžkým wolframovým obloukem pro větší obvodové zatížení a zvýšenou stabilitu. Takže bez ohledu na to, jak se na něj podíváte, uvidíte stabilitu z každého úhlu.

ESTETIKA, KTERÁ FUNGUJE

  • Charakteristickým znakem Spider GT Rollback je klenutý svrchní design, který usnadňuje zarovnání a pomáhá golfistům představit si dráhu úderu. Je vyroben z eloxovaného hliníku pro prémiový vzhled a zvýšenou odolnost a je dostupný ve dvou odlišných povrchových úpravách. Stříbrná / černá s jedním pruhem poskytuje kontrastní zarovnání barev, zatímco stříbrný model používá tři čáry pro cíl a cestu.

OBVODOVÁ HMOTNOST PRO ODPUŠTĚNÍ A STABILITU

  • Toto je první Spider s 80 g wolframem. Tato přidaná závaží umístěná podél obvodu putteru jsou navržena tak, aby poskytovala větší odpuštění a stabilitu, což umožňuje Spider GT Rollback zůstat extrémně stabilním při úderech mimo střed. Design se spojuje s Pure Roll², aby se čas od času vytvořilo konzistentní rolování.

KONZISTENTNÍ ROLL A TOPSPIN

  • Pure Roll² je nejnovější evoluce vložek tváře ověřených Tour od TaylorMade. Je vyrobena z pevného TPU uretanového materiálu a obsahuje stříbrné hliníkové tyče nakloněné pod úhlem 45°.

VYVÁŽENÝ DESIGN TVÁŘE

  • Hosel s jedním ohybem a moderní design vytvářejí tvárově vyvážený putter, který lépe sedí hráčům s rovnými zády a přímým puttováním.

ROLLBACK TOP DESIGN

  • Rollback top design usnadňuje vystředění golfového míčku a poskytuje nástroj na zarovnání, který pomáhá golfistům vizualizovat cestu k jamce. Celkově je GT Rollback navržen tak, aby vytvářel sebedůvěru, přičemž používá dvě různé povrchové úpravy pro další pomoc při zarovnání.

DESIGN PODRÁŽKY

  • Eloxovaná hliníková vrchní část (232 g) je navržena tak, aby poskytovala vycentrované těžiště pro optimální odpuštění. Design se třemi podrážkami umožňuje golfistům posadit putter rovnou na zem beze změny úhlu tváře.

TUNGSTEN ROLL BAR PRO STABILITU

  • Poprvé jsme implementovali těžkou wolframovou stabilizační tyč (80 g), která se strategicky obepíná kolem zadní a boční strany putteru pro větší odpuštění a stabilitu.

PURE ROLL² VLOŽKA PRO ZLEPŠENÝ TOPSPIN

  • Nová pevnější lisovaná vložka, vyrobená z černého TPU uretanu se stříbrnými hliníkovými nosníky pod úhlem 45°, navržena tak, aby vytvářela lepší topspin přes tvář.

FLUTED FEEL™ SHAFT

  • Nově zkonstruovaný stabilizační shaft putteru s měkčí částí umístěnou 5'' od špičky, záměrně navržen tak, aby zlepšil cit, zvýšil stabilitu a zlepšil rozptyl.

Parametry a specifikace

Určení

Pohlaví

Věková skupina


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Barva podle výrobce

Silver


Rozměry a hmotnost

Délka

33"


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství