Studiomaster C2S-2 USB

Mixpulty do 10 kanálů | Kód produktu: C2S-2 | ID: 213646

Studiomaster C2S-2 USB

Malý mixážní pult pro domácí studio, nebo menší hudební seskupení. Celkem 10 využitelných kanálů. 2x MIC, 2x STEREO Line In, Stereo RCA Cinch vstup a Stereo vstup Jack 6,3 mm pro CD, nebo MP3 přehrávač. Hlavní vstupní sekce má účinné dvoupásmové korekce pro regulaci basů a výšek, phantomové napájení 48V na mikrofonních vstupech. Výstupní sekce obsahuje dva hlavní výstupy JACK 6,3 mm, USB Výstup (pouze MAIN OUT), sluchátkový výstup, nahrávací RCA CINCH výstupy, a jednu AUX cestu pro odposlech, nebo externí efekt. Vše je osazeno v robustním hliníkovém šasi. Napájení přiloženým 12V adaptérem. Součástí balení je i držák pro montáž na stojan. Rozměry: 244 x 165 x75 mm.

Parametry a specifikace

Počet kanálů

6

Vstup na mikrofon

2

Vestavěné efekty

Ne

Rackmountable

Ne

Stereo vstupy

2

Rozhraní

USB

AUX OUT

1

Země výroby

Čína

 Vstupy

První dva vstupy mixpultu je lze využít k připojení mikrofonů (symetrické XLR) nebo signálu z linkového zdroje (keyboard). Díky Phantomovému napájení 48V je možné připojení až dvou kondenzátorových studiových mikrofonů. Pokud je do prvních dvou vstupů připojen konektor XLR, není v nich možné použít současně i konektor Jack. Každý mikrofonní vstup má samostatné ovládání GAIN, regulaci výšek, basů, nastavení úrovně signálu posílaného do odposlechové AUX cesty, Panorama a Celkovou hlasitost signálu.

C2-2-Front.jpgVstupy 3 a 4 jsou linkové s možností sdružené regulace výšek, basů, úrovně AUX signálu, balance a celkové hlasitosti. Totéž platí pro vstupy 5 a 6. Standardně se tyto vstupy používají pro připojení zdrojů STEREO signálu (levý a pravý kanál), ale mixpult umožňuje připojení i MONO nástrojů jako kytara nebo baskytara. Pokud totiž neobsadí vstupy 4 a 6, budou kanály 3 a 5 pracovat v režimu DUAL MONO. V tomto režimu mixpult směřuje mono signál do levého i pravého kanálu.

Další čtyři využitelné kanály v podobě dvou STEREO vstupů se nacházejí na vrchní straně mixpultu. Tvoří je dvojice standardních RCA Cinch vstupů pro připojení linkového zdroje signálu (keyboard, nebo CD přehrávač) a jeden STEREO linkový Jack 6,3 mm (keyboard, nebo druhý CD přehrávač) Pro tyto horní vstupy však existuje pouze možnost ovládání celkové vstupní hlasitosti pomocí Knobu playback na pravé straně pultu.

C2-2-Back.jpgVýstupy

Hlavní výstup z mixu na zadním panelu u těchto malých mixpultů není řešen standardními symetrickými XLR výstupy, ale dvěma symetrickými JACK 6,3 mm konektory. Úroveň hlavního výstupu je regulována otočným ovladačem MAIN LEVEL.
Také je k dispozici regulovatelný stereo sluchátkový výstup JACK 6,3 mm.
Na vrchní straně pultu nechybí nahrávací výstup v podobně dvou RCA Cinch konektorů

Není to jen mixpult. Je to zároveň i USB AUDIO převodník

C2S-2-Side.jpg

Díky vestavěnému USB výstupu lze mixpult využít i ve spolupráci s počítačem jako externí AUDIO převodník. USB výstup však zpracovává pouze celkový stereo MIX, nikoliv každý kanál samostatně.

Mixpult disponuje i MONO výstupem AUX SEND, kterým můžete poslat signál do aktivního odposlechu. Pokud nepoužíváte odposlech, dá se pomocí AUX SEND poslat signál do externího efektového procesoru, Jelikož na mixpultu chybí návratová cesta AUX RETURN, bude potřeba pro návrat efektovaného signálu do mixu obětovat některý ze stereo vstupů.

C___source-unit.jpgC___bottom-unit.jpgSoučástí balení je napájecí 12V adaptér a praktický držák pro montáž na stojan, který se dá jednoduše našroubovat na spodní stranu pultu. Držák je vybaven standardním typizovaným závitem, proto je kompatibilní s jakýmkoli mikrofonním stojanem.

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

3,88

Vlastníte Studiomaster C2S-2 USB , nebo jste měli možnost produkt používat?

Vojta C.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
19. 03. 2017

Výborný přístroj na domácí nahrávání přes USB. Avšak žádný držák na stojan s objednávkou nepřišel. Nevadí. Kvalita zvuku není nejhorší, ale při vysokém gain a zesílení trochu šumí. Lze používat jako zvukovku. Bohužel, při výstupním signálu z PC do mixu (například nahraná jedna stopa) a zároveň nahrávání do PC k té stopě, tak mixák nahraje i to, co jde z PC. To mi trochu vadí. Vyřešil jsem to připojením sluchátek přímo k PC. Není to sice ideální řešení, ale stačí. Je kovový a vypadá celkem dobře.

Říká se, že nic není zadarmo. Nevěř tomu, protože u nás máš při objednávce nad 3000Kč dopravu opravdu zdarma.

Našel jsi lepší cenu než je u nás? Vážně? Pošli nám prosím link a my cenu okamžitě snížíme.

Chceme totiž nabízet zboží za ty nejlepší možné ceny. Zjisti více

Zda existuje život po životě zatím nevíme, ale život po nákupu ano. Vrátit zboží bez udání důvodu u nás můžeš až do 30 dnů.

Na nic se neptáme a rychle ti zboží vyměníme nebo pošleme peníze. Ty rozhoduješ. Zjisti více

I ty nejlepší produkty mohou někdy mít problém. Je to nepříjemné. U nás máš však jistotu, že problém odstraníme rychle a odborně.

Máme vlastní servis, který bere všechny opravy jako výzvu.

Ahoj. Nejsem robot, ale živý člověk a mám odpovědi na všechny tvé otázky týkající se života, vesmíru a našeho sortimentu.

Napiš mi email, do chatu nebo rovnou zavolej, pokecáme a určitě ti poradím.

Bezplatná linka (Po - Pa 8:00 - 19:00) :
800 400 247

Email:
podpora@muziker.cz

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Studiomaster C2S-2 USB
Logo muziker
Nezmeškejte super akce. Aktivujte si notifikace.
Aktivovat