Vyber si zemi pro doručení zásilky

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je špičkový nástroj určený pro pokročilé hráče. Je vybaven systémem Boehm, tělem z grenadilového dřeva a niklovými stříbrnými klávesami, které jsou postříbřené. Díky 18 klávesám a 6 kroužkům nabízí tento klarinet...
Lze zakoupit na prodejně
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Dostupné ihned na 4 prodejnách
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4). Tento produkt si také můžeš rezervovat na prodejně.
18 890 Kč
Bb Klarinet Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

18 890 Kč
Dostupné ihned na 4 prodejnách

Kód produktu: RB700.471 | ID: 225543

Roy Benson CB 418 Bb Klarinet

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je špičkový nástroj určený pro pokročilé hráče. Je vybaven systémem Boehm, tělem z grenadilového dřeva a niklovými stříbrnými klávesami, které jsou postříbřené. Díky 18 klávesám a 6 kroužkům nabízí tento klarinet široké hudební možnosti. Součástí balení je náustek s ligaturou a krytkou, jakož i ochranné pouzdro pro snadný transport.

Klíčové vlastnosti:

  • Klarinet Bb: CB 418 je Bb klarinet, který je mezi klarinetisty oblíbený pro svoji všestrannost a široké využití v různých hudebních žánrech.
  • Systém Boehm: Klarinet se řídí systémem Boehm, který je známý svou účinnou a moderní klávesovou mechanikou, což hráčům usnadňuje provádění složitých pasáží.
  • Tělo z grenadilového dřeva: Tělo nástroje je vyrobeno z grenadilového dřeva, kvalitního a rezonančního materiálu, který je často upřednostňován při výrobě profesionálních klarinetů.
  • Niklové stříbrné klávesy: Klávesy jsou vyrobeny z niklového stříbra, které zajišťuje odolnost a jasný tón a zároveň je postříbřeno pro větší ochranu a estetický vzhled.
  • 18 kláves, 6 kroužků: Díky 18 klávesám a 6 kroužkům nabízí CB 418 pokročilým hráčům širokou škálu tónů a rozšířené možnosti hry.
  • Součástí balení je náustek: Klarinet se dodává s náustkem, ligaturou a krytkou, díky čemuž mají hráči k dispozici všechny základní komponenty, aby mohli okamžitě začít hrát.
  • Ochranné pouzdro: Součástí balení je pouzdro, které zajišťuje bezpečnost nástroje během přepravy a skladování.

Bb klarinet Roy Benson CB 418 je spolehlivý nástroj profesionální kvality, vhodný pro zkušené klarinetisty, kteří chtějí pozvednout svůj výkon a hudební projev.

Parametry a specifikace

Určení

Typ ladění

Bb


Vlastnosti

Klapky

Opened


Materiál

Tělo

Grenadilla


Balení

Balení obsahuje

Kufr, Čisticí hadřík


Příslušenství

Pouzdro/kufr v ceně


Země

Země původu

Německo


Doporučené příslušenství