Marine Business Columbus salátová mísa

Stolování | Kód produktu: MB11008 | ID: 275034

Marine Business Columbus salátová mísa

Marine Business Columbus salátová mísa

Salátová mísa v melaminu, je dalším doplňkem k Vaší soupravě nádobí. S tímto designem v mořském stylu, saláty, těstoviny a polévky Vám přinesou eleganci a dobrý vkus na Váš stůl. Výrobky z melaminu jsou určeny k jídlu, ne na vaření. Nepoužívejte v troubě ani v mikrovlnné troubě. Vhodné do myčky nádobí. Pokud chcete zachovat jeho lesk, vyhněte se používání abrazivních čisticích prostředků. Abyste zabránili vzniku skvrn způsobených čajem nebo kávou, doporučujeme umýt sklenice ihned po použití. Rozměry: ø 25 cm

Salátová a servírovací mísa COLUMBUS špičkové kvality s dvěma barvami melaminu - uvnitř bílý zdobený námořnickými obrázky a venku námořnickou modrou. Celá kolekce Columbus je navržena pro stolování iv náročnějších podmínkách na moři. Vyrábí se z nárazu odolného materiálu - melamin, který svým vzezřením připomíná porcelán.

Salátová a servírovací mísa z kolekce Columbus, k servírování těstovin a salátů, obsahuje i dvě naběračky, které odpovídají designu samotné misky a celé sérii Columbus.

Obsah setu: 1 x mísa a 2 x naběračka

Průměr: 25 cm

 


1 un | ? 25 cm | Melamine

The COLUMBUS salátovou mísu, made of melamine, includes two practical servers that match the salátovou mísu design. It is a highly shockproof, large bowl that remains stable due to its weight. It has been designed to serve salads or pasta on board. The COLUMBUS nautical collection has many other nautical accessories to match.

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Marine Business Columbus salátová mísa , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Marine Business Columbus salátová mísa
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat