Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Mapex Saturn V MH Exotic Rock Natural Maple Burl

Profesionální bicí souprava bez hardwaru, činelů a malého bubnu, z modelové řady Saturn V Exotic. Sada se skládá z nevŕtaného velkého bubnu s rozměry 22" x 18", tom tomu o rozměrech 12" x 9" a floor tomu o rozměrech 16" x 16". Korpusy bubnů jsou...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: SV426XBMXN | ID: 229106

Mapex Saturn V MH Exotic Rock Natural Maple Burl

Profesionální bicí souprava bez hardwaru, činelů a malého bubnu, z modelové řady Saturn V Exotic. Sada se skládá z nevŕtaného velkého bubnu s rozměry 22" x 18", tom tomu o rozměrech 12" x 9" a floor tomu o rozměrech 16" x 16". Korpusy bubnů jsou vyrobeny v kombinaci severoamerického javoru a vlašského ořechu. Konstrukce velkého bubnu sestává ze 7 vrstev o tloušťce 7,5mm. Tom tomy a floor tomy jsou stejně 7 vrstvé s tloušťkou 6,15mm. Dosedací hrany jsou typu SoniClear, jejichž vyšší kontakt blány s tělem bubnu přináší plnější zvuk a mohutnější sustain. Stejně ladění bubnu je výrazně pohodlnější a nežádoucí preznievanie je výrazně redukovány. Tom tomy a nohy floor tomů jsou uchyceny pomocí systému SoniClear, který umožňuje korpusem volně rezonovat a jsou vybaveny obručemi Power Hoops, o tloušťce 2,3mm. Bubny jsou vybaveny blánami Remo: Tom tomy a floor tomy Remo Emperor Clear jako hrací a Remo Ambassador Clear jako rezonanční. Velký buben je vybaven hrací blánou Remo Powerstroke 3 Clear. Rezonanční je Remo Powerstroke 3 Black, s logem Mapex. Hardware je vyhotoven v provedení Black Chrome. Povrchová úprava bubnů: Natural Maple Burl. Součástí balení je tom holder TH800.

Další popis ve tvém jazyce ještě není dostupný. Popis v angličtině ti zatím může pomoct.

The full array of standard depth toms in this 2 up and 2 down configuration provides the player with a wide range of sounds and pitches ideal for melodic grooves and tom fills. The Maple and Walnut hybrid shell produces a strong attack and a rich tone that projects well in live settings and tracks perfectly in the studio. It’s the classic Saturn sound. The SONIClear bearing edge simplifies the tuning process and enhances tone and tuning range.

SPECS:
22"X18", 12"X09", 16"X16"
Maple and Walnut Hybrid Shell
7ply 7.5mm Bass Drum Shells 7ply 6.15mm Tom & Snare Shells
SONIClear Tom Suspension
Natural Maple Burl
Black Chrome Hardware
SONIClear Floor Tom Feet
Low-Contact Bass Drum Claws
Memory-Mark Bass Drum Spurs
2.3mm Power Hoops
SONIClear Bearing Edge   

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Barva

Barva podle výrobce

Natural Maple Burl


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství