Vyber si zemi pro doručení zásilky

Ukončený prodej

Mapex Armory 5 Piece Fusion Shell Pack Transparent Walnu

Poloprofesionální bicí souprava bez hardwaru a činelů z modelové řady Armory. Sada se skládá z nevŕtaného velkého bubnu s rozměry 20" x 16", tom tomů o rozměrech 10" x 8", 12" x 9", floor tomu o rozměrech 14" x 14" a malého bubnu model Tomahawk s...
Ukončený prodej
Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.

Kód produktu: AR504SWT | ID: 229143

Mapex Armory 5 Piece Fusion Shell Pack Transparent Walnu

Poloprofesionální bicí souprava bez hardwaru a činelů z modelové řady Armory. Sada se skládá z nevŕtaného velkého bubnu s rozměry 20" x 16", tom tomů o rozměrech 10" x 8", 12" x 9", floor tomu o rozměrech 14" x 14" a malého bubnu model Tomahawk s rozměry 14" x 6,5", který je vyroben z 1mm silného ocelového plechu. Korpusy velkého bubnu, tom tomů a floor tomů jsou 6 vrstvé s tloušťkou 7,2mm, vyrobeny v kombinaci javorového a březového dřeva. Dosedací hrany jsou typu SoniClear, jejichž vyšší kontakt blány s tělem bubnu přináší plnější zvuk a mohutnější sustain. Stejně ladění bubnu je výrazně pohodlnější a nežádoucí přeznívání je výrazně redukováno. Tom tomy a nohy floor tomů jsou uchyceny pomocí systému SoniClear, který umožňuje korpusům volně rezonovat. Hardware je vyhotoven v chromovém provedení. Povrchová úprava bubnů: Transparent Walnu. Součástí balení jsou 2 kusy tom Holder TH687S a 2 kusy adaptérů AC910.

Další popis ve tvém jazyce ještě není dostupný. Popis v angličtině ti zatím může pomoct.

The Birch/Maple/Birch 6Ply 7.2mm shell with the new SONIClear(TM) Bearing Edge allows for the direct transmission of sound, reduces unwanted frequencies and provides a strong fundamental pitch and an effortless tuning experience especially at lower tunings. This 6-piece shell pack includes 10” and 12” stand mounted rack toms, 14” and 16” floor toms, 14” snare drum and a 22”x18” kick. The SONIClear(TM) tom suspension and floor tom feet increase overall resonance by preserving vibration in the shell and keeping stress away from the tension rods, helping the heads stay in tune.

SPECS:
20"X16", 10"X08", 12"X09", 14"X14", 14"X6.5"
6 Ply Birch / Maple / Birch
SONIClear(TM) Edge
Focused, Tonal, and Responsive
Transparent Walnu
Black Plated
SONIClear(TM) Tom Suspension
MyDentity Lug
SONIClear(TM) Floor Tom Legs
Included Armory Tomahawk Snare Drum 

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Barva


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství