Fender Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

4-strunné J-Bass baskytary | Kód produktu: 019-2800-809 | ID: 214897

vzpomínáme
Fender Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

elektrická baskytara Série: Vintage Hot Rod, Tvar těla: Jazz Bass, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: palisandr, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,5" (38,1mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladící mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass, American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: 2x Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Candy Apple Red

Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Vintage Hot Rod. Jazz Bass, pravděpodobně světově nejznámější model mezi baskytarami, je dalším pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tento model, s klasickým tvarem Jazz Bass, je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný javorový krk s U tvarem, je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,5" (38,1mm). Kytara je vybavena dvěma snímači American Vintage '74 Single-Coil Jazz Bass při kobylce a American Vintage '63 Split Single-Coil Precision Bass u krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku Fender Hi-Mass a ladící mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Ovládací prvky se skládají ze dvou ovladačů Volume pro každý snímač zvlášť a jednoho ovladače Master Tone. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Candy Apple Red. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Vintage Hot Rod '70s Jazz Bass Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat