Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Maple Fingerboard, 3-Color Sunburst

4-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 013-8412-700 | ID: 214890

vzpomínáme
Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Maple Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Maple Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická baskytara Série: Artist, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: jasan, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,59" (40,4mm), Počet pražců: 20, Kobylka: Leo Quan Badass II with Grooved Saddles, Ladící mechanika: Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear, Snímače: Custom Vintage '59 Split Single-Coil, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst *Pevný kufr je součástí balení

Mike Dirnt Road Worn Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série Artist, vyrobená na základě signovaného modelu basgitaristy slávné skupiny Green Day. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z jasanu. Pohodlný javorový krk s plným C tvarem je osazen stejně javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,59" (40,4mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Custom Vintage '59 Split Single-Coil. Pochromovaný hardware obsahuje kobylku Leo Quan Badass II s Grooved strunníkem a ladící mechaniku Fender '70s Vintage-Style Stamped Open-Gear. Ovládací prvky sestávají z ovladačů Master Tone a Master Volume. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametry a specifikace

Země původu

Mexiko

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Maple Fingerboard, 3-Color Sunburst , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass Maple Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat