Fender American Vintage '58 Precision Bass, Maple Fingerboard, Black

4-strunné P-Bass | Kód produktu: 019-1002-806 | ID: 214900

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

800 400 247 Napište nám

Fender American Vintage '58 Precision Bass, Maple Fingerboard, Black

elektrická baskytara Série: American Vintage, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: olše, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,73" (44,1mm), Počet pražců: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Threaded Steel "Barrel" Saddles, Ladící mechanika: New American Vintage Reverse Open-Gear, Snímače: American Vintage '58 Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: Black

American Vintage '58 Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Vintage. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z olšového dřeva. Pohodlný krk s velkým C tvarem, je vyroben z jednoho kusu javoru a je osazen 20 Vintage-Style pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,73" (44,1mm). Kytara je vybavena jedním snímačem American Vintage '58 Split Single-Coil Precision Bass. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku American Vintage Bass s Threaded Steel "Barrel" Saddles a ladící mechaniku New American Vintage Reverse Open-Gear. Ovládací prvky se skládají z ovladačů Master Volume a Master Tone. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Black. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Vintage '58 Precision Bass, Maple Fingerboard, Black , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Vintage '58 Precision Bass, Maple Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat