Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

4-strunné P-Bass baskytary | Kód produktu: 019-4072-701 | ID: 214915

vzpomínáme
Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

elektrická baskytara Série: American Deluxe, Tvar těla: Precision Bass, Tělo: výběrový jasan, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 4-Saddle High-Mass Vintage, Ladící mechanika: Fender Lightweight Vintage-Style Keys with Tapered Shafts, Snímače: Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass, Deluxe Split Single-Coil Precision Bass, Ovládací prvky: Master Volume, Pan Pot, Treble Boost/Cut, Midrange Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Speciální elektronika: přepínač Active/Passive, Povrchová úprava: White Blonde

American Deluxe Precision Bass je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Deluxe. Tento model vůbec první elektrické baskytary, je pokračovatelem tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí to nejlepší z minulosti a přítomnosti nástroje, jako je klasický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem i pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s klasickým tvarem Precision Bass, je zhotoveno z výběrového jasanu. Pohodlný javorový krk s moderním C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (41,3mm). Kytara je vybavena jedním snímačem Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass při kobylce a jedním snímačem Deluxe Split Single-Coil Precision Bass při krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku High-Mass Vintage a ladící mechaniku Fender Lightweight Vintage-Style Keys. Elektronika nástroje je aktivní. Ovládá se pomocí potenciometru Master Volume, ovladače pro panorama a potenciometrů Treble, Midrange a Bass Boost/Cut. Ovládání také obsahuje i Active/Passive přepínač. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Precision Bass Ash, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat