Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Black

4-strunné Modern Bass baskytary | Kód produktu: 019-5502-706 | ID: 214924

vzpomínáme

Tento produkt se nevyrábí nebo není součástí aktuální nabídky.
Hledáte náhradu?

Napište nám

Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Black

elektrická baskytara, Série: American Deluxe, Tvar těla: Dimension Bass, Tělo: jasan, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzura: 34" (864mm), Šířka nultého pražce: 1,62" (41,3mm), Počet pražců: 21, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladící mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Dimension Humbucking, Ovládací prvky: Master Volume, 3 pásmový EQ Treble Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Mid Boost/Cut, 5 polohový přepínač, Speciální elektronika: 18V Preamp, Povrchová úprava: Black

American Deluxe Dimension Bass IV HH je elektrická baskytara od legendární společnosti Fender ze série American Deluxe. Dimension Bass patří k dalším pokračovatelům tradice založené na jednoduchosti, inovativnosti a co největším komfortu pro hráče, která trvá již od první poloviny 50 tých let. Baskytara nabízí fantastický tón, výkon, neodolatelný zevnějšek a design, ale stejně i moderní prvky a úpravy, díky čemuž je ideálním nástrojem pro dnešní hudebníky. Tělo nástroje s tvarem Dimension Bass, je zhotoveno z jasanu. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarem, je osazen stejně javorovým hmatníkem s 21 Medium Jumbo pražci. Délka menzury je 34" (864mm) a šířka nultého pražce 1,62" (47,6mm). Kytara je vybavena dvěma snímači Dimension Humbucking při kobylce a u krku. Pochromovaný hardware obsahuje 4 dílnou kobylku Fender Hi-Mass a ladící mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Elektronika nástroje je aktivní, doplněná o 18V předzesilovač. Ovládá se pomocí potenciometru Master Volume, 3 pásmového ekvalizéru Treble, Bass a Mid Boost/Cut a 5 polohového přepínače. Baskytara je vyrobena s povrchovou úpravou Black. 

Parametry a specifikace

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Black , nebo jste měli možnost produkt používat?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Black
Logo muziker
Nezmeškej super akce. Aktivuj si notifikace!
Aktivovat