Vyber si zemi pro doručení zásilky

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Pravá ruka SW Regular Graphite Golfové hole - železa

Model MAX Fast je určen pro golfisty, kteří potřebují optimalizovat rychlost švihu a zvýšit start, aby maximalizovali vzdálenost. Totální revoluce ve výkonu železa Ai Smart Face optimalizuje výkon pomocí údajů před nárazem od tisíců skutečných...
Jen na objednávku
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4).
3 971 Kč
Golfové hole - železa Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Pravá ruka SW Regular Graphite Golfové hole - železa

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Pravá ruka SW Regular Graphite Golfové hole - železa

3 971 Kč

Kód produktu: 4J482361G1006 | ID: 1117846

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Pravá ruka SW Regular Graphite Golfové hole - železa

Model MAX Fast je určen pro golfisty, kteří potřebují optimalizovat rychlost švihu a zvýšit start, aby maximalizovali vzdálenost.

Totální revoluce ve výkonu železa

  • Ai Smart Face optimalizuje výkon pomocí údajů před nárazem od tisíců skutečných golfistů. Tento soubor dynamiky švihu, nebo Swing Code, sestává z rychlosti švihu, podání hole a orientace úderové plochy, to vše před úderem. Tyto údaje jsme použili k vytvoření Ai Smart Face, která podporuje vyšší start s větším spinem, aby se maximalizovala vzdálenost.

Vyvážení vzdálenosti, kontroly a přesnosti prostřednictvím vylepšení AI

  • Díky inovativnímu procesu optimalizace Ai Smart Face můžeme zvětšit délku hole na dlouhých a středních železech bez obětování kontroly. Golfisté mohou nyní využít výhod vzdálenosti 1/2'' delších holí při zachování přesného ovládání a těsného rozptylu.

Moderní design se potýká s dutou konstrukcí

  • Model MAX Fast je inteligentně navržen s hlubokou dutinou v zadní části. Tento osvědčený design je kombinován s přesným wolframovým závažím, aby se vytvořilo nízké, hluboké těžiště pro vysoký let. Tvar se skládá z delších délek čepele a optimální šířky podešve a horní linie pro vytvoření sebevědomého, ale čistého vzhledu.

Vylepšená interakce trávníku od dynamického designu podešve

  • Dynamický design podešve se vyznačuje předepotřebovanou přední hranou s variabilním odrazem, která prořezává trávník s extrémní účinností. Tento dynamický design podporuje ostrý kontakt při všech úderech a je navržen tak, aby poskytoval výjimečné odpuštění.

Vzdálenost bez námahy s MAX Fast Spec

  • Verze MAX Fast je navržena tak, aby pomohla golfistům zvýšit rychlost švihu a start. Tento model obsahuje více loftových a lehkých komponentů, včetně 40 g shaftu, který zajišťuje snadný start.

Parametry a specifikace

Určení

Pohlaví

Věková skupina


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Loft

SW

Flex

Shaft


Balení

Složení setu

SW


Příslušenství

Úhel loftu


Rozměry a hmotnost

Počet holí

1


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství