Vyber si zemi pro doručení zásilky

Callaway Apex 24 Pro Levá ruka 4-PW Stiff Ocel Golfové hole - železa

Revoluční multimateriálová kovaná konstrukce spárovaná s patentovanými uretanovými mikrosférami poskytuje bezkonkurenční pocit. Progresivní lícní strana je navržena pro výjimečnou vzdálenost s přesností na úrovni Tour. A dynamický design patky...
Jen na objednávku
Dodací dobu upřesníme po objednání u dodavatele.
Na základě objednávky se pokusíme zboží naskladnit a budeme tě kontaktovat s termínem dodání. Pokud nechceš čekat, prohlédni si alternativní produkty (4).
33 590 Kč
Golfové hole - železa Callaway Apex 24 Pro Levá ruka 4-PW Stiff Ocel Golfové hole - železa

Callaway Apex 24 Pro Levá ruka 4-PW Stiff Ocel Golfové hole - železa

33 590 Kč

Kód produktu: 4I944452V3006 | ID: 1106342

Callaway Apex 24 Pro Levá ruka 4-PW Stiff Ocel Golfové hole - železa

Revoluční multimateriálová kovaná konstrukce spárovaná s patentovanými uretanovými mikrosférami poskytuje bezkonkurenční pocit. Progresivní lícní strana je navržena pro výjimečnou vzdálenost s přesností na úrovni Tour. A dynamický design patky podporuje lepší interakci s trávníkem a lepší kontakt. Železo pro maximální výkonnost hráčů oficiálně dorazilo.

POKROČILÝ KOVANÝ VÝKON

  • Poprvé u želez Apex je konstrukce s dutým tělem spojena s kovanou čelní plochou a tělem z kované karbonové oceli 1025, čímž poskytuje prémiový, ultraměkký pocit. Patentované uretanové mikrosféry také tlumí zvuk a zlepšují pocit, přičemž stále umožňují ohýbání líce pro vysoké rychlosti míče.

PROGRESIVNÍ DESIGN PRO NEUVĚŘITELNOU VZDÁLENOST

  • Apex Pro '24 mají progresivní design úderové plochy, který hráčům poskytuje výkonná dlouhá železa a přesnější krátká železa. Dlouhá železa jsou navržena s výkonným Forged 455 face cupem pro zlepšení vzdálenosti a odpuštění. Krátká železa jsou vybavena ultra-konzistentní kovanou lícnicí 1025 navrženou tak, aby vám poskytla kontrolu nad skórovacími holemi.

DYNAMICKÝ DESIGN PODRÁŽKY PRO ZLEPŠENOU INTERAKCI S TRÁVNÍKEM

  • Apex Pro '24 se vyznačují designem dynamické podrážky s přední hranou pro efektivnější prořezávání trávníkem a odlehčenou zadní hranou pro zajištění čistého úderu. Výsledkem je patka, která udržuje rychlost na trávníku a podporuje konzistentní kontakt při všech úderech.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI KOMBINOVANÝCH SAD

  • Od loftů až po geometrie a tvary podrážek, železa Apex Pro lze libovolným způsobem kombinovat s ostatními modely série Pro, aby vyhovovaly specifickým potřebám hráče. Všechna železa série Pro mají stejné zadní závaží MIM, aby měli fitteři větší kontrolu při nastavování švihové váhy.

Parametry a specifikace

Určení

Pohlaví

Věková skupina


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Flex

Shaft

Série


Balení

Složení setu


Rozměry a hmotnost

Počet holí

7


Země

Země původu

Čína


Doporučené příslušenství