Vyber si zemi pro doručení zásilky

BOOM Library Toons (Digitální produkt)

Mohl by být někdy kreslený film úplný bez správného zvuku (co by byl Road Runner bez jeho „píp-píp?“)? Chcete, aby staré auto přísně zatroubilo na kolemjdoucí, spíše než zaskřípou pneumatiky? Vaše hlavní hrdinka skočí z útesu u moře a – najednou...
Ihned ke stažení
6 213 Kč
Odesíláme elektronicky
Zvuková knihovna pro sampler BOOM Library Toons (Digitální produkt)

BOOM Library Toons (Digitální produkt)

6 213 Kč

Kód produktu: 1178-1837 | ID: 1014042

BOOM Library Toons (Digitální produkt)

Mohl by být někdy kreslený film úplný bez správného zvuku (co by byl Road Runner bez jeho „píp-píp?“)? Chcete, aby staré auto přísně zatroubilo na kolemjdoucí, spíše než zaskřípou pneumatiky? Vaše hlavní hrdinka skočí z útesu u moře a – najednou ve vzduchu – uslyšíte, jak se příliv vrací a ona šmaří na zem? Nebo váš hrdina uklouzne na banánu, vletí do kuchyně, rozbije hrnce, koše rachotí a v epickém stylu exploduje sporák! Netrapte se tím, jak to zní. BOOM TOONS! SFX jsou tady.
Hledali a nahrávali ty nejobskúrnější hračky, nástroje a, ehm „předměty“, aby vám dali více než 3 000 bouchání, pípání, prdnutí, buchotů, škubání a skřípání ve více než 500 souborech, zkrátka: nahráli jakýkoli zvuk, jaký si vaše srdce milující animované postavy může přát.

DOWNLOAD: https://www.boomlibrary.com/product-registration/ 

Parametry a specifikace

Určení

Typ

Kompatibilita

Kompatibilní s


Funkce

Podporované formáty

WAV

Arpeggiator

Ne

Envelope

Ne

Počet zvuků

3306


Vlastnosti

Licence

Vzorkovací frekvence

Systémové požadavky

Hardwarové požadavky

7,4 GB HD


Země

Země původu

Německo