Alesis Surge Mesh Kit

Elektronické bicí soupravy | Kód produktu: AI-SURGEMESHKITXEU | ID: 275479

Zvýhodněné sety
s tímto produktem

Alesis Surge Mesh Kit
Goodwood GW 5A Wood Tip
Soundking DF089
LEWITZ HP710

Alesis Surge Mesh Kit

Surge Mesh Kit je kompletní 8-dílná sada elektronických bicích s vlastnostmi na profesionální úrovni. Sada obsahuje 10" dvouzónový snare drum, 3x tom 8" a 8 "kick drum s pedálem. Vsechny pady jsou osazeny síťovanými blánami. Dále sada přináší hi-hat, crash a ride činel. Modul Surge s jednoduchým a intuitivním ovládáním disponuje podsvíceným LCD displejem a obsahuje 40 přednastavených souprav bicích nástrojů s možností úprav. K dispozici je 385 špičkových zvuků bicích nástrojů, činelů a perkusí. Modul se sekvencerem a možností nahrávání obsahuje výukové funkce, 60 skladeb a metronom. Kromě připojení prostřednictvím USB je modul vybaven i Midi vstupem / výstupem, výstupem pro sluchátka, stereo výstupem pro připojení k PA systému a stereo aux vstupem pro připojení CD nebo MP3 přehrávače.

Zakupte si Alesis Surge Mesh Kit ve výhodném setu.

SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si ho vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Celkové hodnocení založené na 1 uživatelské recenzi:

5

Vlastníte Alesis Surge Mesh Kit , nebo jste měli možnost produkt používat?

Viktor B.

Kvalita zpracování

Vlastnosti/Možnosti

Poměr cena/Kvalita

Celkový dojem

Datum
24. 01. 2019

Ez egy nagyon szuper elektromos dob! Egyszerűen össze lehet szerelni, az ütőfelület tekintetében nagyon sok beállítási lehetősége van rengeteg hangzást építettek bele, de számítógéppel összekötve még annál is több lehet. Bővíthető 1 tam és 1 cintányérral, ha elkopik a hálóbőr azt könnyen lehet cserélni akár más gyártóéval is. Kezdő és haladó dobosoknak is ajánlom, sőt még koncertezni is tökéletes, ha erre van szükség. Én fülhallgatóval vagy egy Peavey erősítővel használom.

Doprava zdarma od 3 000,00 Kč
Cenová garance
Výměna zboží
Vlastní servis
Profesionální podpora
© 2004-2019 Muziker | Alesis Surge Mesh Kit