Yamaha HS 7 Gray

Aktivní studiové monitory | Kód produktu: HS7-G | ID: 305153

Yamaha HS 7 Gray

Aktivní dvoupásmový studiový monitor pro blízký poslech s výkonem 95 Watt. Řada HS navazuje na úspěch legendárních a celosvětově uznávaných monitorů NS10. Využívá Bi-amp technologii s napájením každého pásma zvlášť a plným magnetickým stíněním. Repro: LF 6,5 ", 60W, 1" Tweeter 35W. Dělící frekvence: 2 kHz. Vestavěný bass reflex. Vstupy: 1x symetrický XLR, 1x 6,3 symetrický jack. Rozměry 210 x 332 x 284 mm, Hmotnost 8,2 kg. Cena platí za jeden kus.

Parametry a specifikace

Barva

Šedá

Země původu

Indonésie

  Yamaha HS7 Gray Aktivní studiový monitor pro blízký odposlech

Yamaha HS7 Gray je aktivní studiový monitor pro blízký odposlech s 6,5 "basovým a 1" výškovým reproduktorem. Navržen tak, aby vypustil reálně znějící mix, HS7 Gray monitor má plochou 43Hz-30kHz frekvenční odezvu. Pokojový termostat a vypínače frekvenční odezvy umožňují ušít reakce monitoru na míru, je ideální pro všechny typy nahrávacích a multimediálních aplikací. Pohodlné vytvoření prostorového 5.1 zvuku je možné vytvořit s přídavným HS8S aktivním subwooferem (prodává se samostatně).

Při výběru referenčních monitorů pro mixáž a hudební produkci je nejdůležitější přesnost. Reproduktory, které znějí "dobře" při prvním zaslechnutí, nemusí být přesné. To, co je opravdu potřeba, je poctivá reference vašeho mixu, narozdíl od monitorů, které zvuk zkreslují a vylepšují.

HS série referenčních monitorů byla vyvinuta inženýry Yamaha studiových monitorů tak, aby dávaly mimořádně plochou, věrnou reprodukci, které můžete důvěřovat. Na rozdíl od "monitorů" s přehnanými basy a výškami, které dělají dobrý první dojem, ale nelze se spoléhat na jejich přesnost, je série HS navržena tak, aby svou věrností reprodukce pokračovala v tradici legendárních Yamaha NS10. Nakupujte v Muzikeri.

Ať už mixujete ve stereo nebo 5.1 surround, mixy které znějí dobře na Yamaha referenčních monitorech HS série, bude znít věrně v jakémkoliv reprodukčním systému. A to je konečný cíl každého referenčního monitoru. Rada HS monitorů nejen výborně zní, ale také výborně vypadají.

 

  • 2-pásmový bass-reflexový dvouzesilňovačový studiový monitor pro blízký odposlech s 6,5 "basovým a 1" výškovým reproduktorem
  • 43Hz - 30kHz frekvenční odezva
  • 60W LF plus 35W HF dvojzosilňovačový systém pro vysoký výkon 95W
  • ROOM CONTROL a HIGH TRIM ovladač
  • XLR a TRS jack vstupy akceptující symetrický nebo asymetrický signál

Celkové hodnocení založené na 0 uživatelských recenzích:

0

Vlastníte Yamaha HS 7 Gray , nebo jste měli možnost produkt používat?

Doprava zdarma od 3 000,00 Kč
Cenová garance
Výměna zboží
Vlastní servis
Profesionální podpora
© 2004-2019 Muziker | Yamaha HS 7 Gray
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Activate